Конструкція Каркасного Будинки Своїми Руками

Каркасный дом Якщо Ви вирішили будувати будинок і ваш вибір припав на каркасний будинок.Підтримуємо ваш вибір! Адже не випадково каркасні будинки складають 80% заміської нерухомості в Європі і 90% всього будівництва в Канаді та США.Етапи і приклад будівництва будинку з мансардою (другий поверх) каркасного будинку 6 × 10, 102 м / кв можна знайти і розглянути на нашому сайті в розділі,, а в розділі ми зібрали докладний опис усього процесу будівництва одно-дво поверхових каркасних будинків, приклавши креслення і керівництво для самостійної збірки каркасних будинків розміром: 6х7 84м / кв, 6х10 105м / кв, 6х10, 5 121м / кв, 8, 4х10, 5 172м / кв, 7, 5х12 90м / кв, 10х13 126м / кв.

 

Переваги каркасних будинків

 

Надійність, довговічність і міцність.

 

Основу стін каркасного будинку представляє несучий дерев'яний каркас, який обшивається орієнтовано-стружкових плит OSB.По витратах матеріалів і трудомісткості, стіни каркасного будинку самі економічні.Їм потрібно в 3-4 рази менше деревини, ніж колод та брусу, і в стільки ж разів легше їх, а й тепло-економічна при використанні ефективного утеплювача. Стіна будинку туші, можуть розрізнятися оформлені Відразу після установки, Так як вони podverženy імплантатів у відмінності від часу журнал або бюстгальтер kotorym необхідної імплантувати від року до трьох років.Каркасні стіни зовні покриваються вітрозахисної мембраною. Простір зовнішніх стін всередині теж можна заповнити утеплювачем, а звірку обробити сайдингом, вагонкою або навіть штукатуркою.

 

Теплоізоляція- Додаткове заповнення утеплювачем міжкімнатних перекриттів і перегородок позбавляє від ефекту протягу, знижує шум і зменшує тепло-втрати, зберігаючи в кожному окремому приміщенні мікроклімат створений вами.Внутрішню обробку, коли ведуть будівництво каркасного будинку своїми руками, виконують звичайно гіпсокартоном або вагонкою, які необхідно кріпити зверху парозахисної плівки до стійок каркаса через вент-зазор для запобігання відсирівання дерев'яних конструкцій і утеплювача.

Возможно вам понравится

Каркасний будинок своїми руками
Каркасний будинок своїми руками www
Каркасний будинок своїми руками. За
Каркасний будинок своїми руками. За

Зберегти душу країни & Nbsp; & mdash; & NBSP; Русский репортер
Вітер тихо steletsâ полем, SURS steblâmi сухої трави і kamyse.Юра йде легким кроком в супроводі російського добровольця. Автомат підстрибує у нього за плечем.- Я відведу тебе до Сергійка! - Викрикує він, обертаючись до мене. Махає рукою, підганяючи. - До нього вже ...