Конструкція стіни каркасного будинку Своїми Руками

Каркасні стіни будинку своїми

Дачний бум знову охопив країну. Правда, для багатьох сьогодні заміський ділянку перестав бути місцем боротьби за врожай і перетворився на місце комфортного відпочинку.А для того, щоб з комфортом провести далеко від міста кілька днів, потрібно гідне житло.Будівництво цегляного будинку - задоволення не з дешевих, з колод зрубом впорається далеко не кожен городянин: у зведенні таких будинків є свої секрети.Як побудувати невеликий, але затишний заміський будинок швидко і за розумні гроші?

 

Відмінне рішення для дачі - каркасний будинок. Багато схильні скептично дивитися на споруди такого типу, вважаючи їх нововведенням, довговічність якого поки що під питанням.Насправді будувати каркасні будинки почали майже тисячу років тому.Основою європейського фахверкового будинку якраз був дерев'яний каркас, який збирався як система стійок і розкосів.Деревину для каркаса вибирали міцну: дуб або модрину. Каркас такого будинку був не тільки несучою конструкцією, він успішно виконував ще й декоративну функцію, надаючи будівлі виразність.Правда, ефективних теплоізоляційних матеріалів в той час не було.Тому простір між елементами каркаса будівельники заповнювали сумішшю соломи, гною і вапна.Через кілька десятиліть заповнювач замінювали на новий, так що будинок цілком міг простояти не одне століття.

 

Сучасний каркасний будинок зовні виглядає, звичайно, вже по-іншому.Його основа - це надійний каркас і ефективний утеплювач. Сьогодні весь світ будує, користуючись перевагами каркасної технології. Каркасні будинки - це 80 відсотків малоповерхової забудови в Канаді та Сполучених Штатах, у Фінляндії, Норвегії і навіть Японії.

 

Головна перевага каркасної технології - максимально стислі терміни будівництва.Такий будинок можна звести за півтора місяці. Когось це лякає, але швидкість будівництва в даному випадку ніяк не позначається на якості.Секрет каркасного будинку в тому, що використовувані матеріали не вимагають витримування для затвердіння або видалення з них надлишку вологи: дерев'яний брус, утеплювач, обшивку стін - все виготовляють в заводських умовах.Більш того, стінові панелі для самих «просунутих» каркасних будинків сьогодні теж виготовляють на заводі.Будинки, що зводяться по каркасно-панельним технологіям ЕКОПАН і ропа, поставляються до місця зведення вже повністю укомплектованими і готовими стіновими панелями, і необхідним пиломатеріалом.Залишається лише зібрати цей «конструктор».

 

Можна побудувати каркасний будинок і своїми силами. Для цього потрібно:

 

· Легкий фундамент на гвинтових палях, оскільки стіни будинку мають малу вагу.

 

· Брус для самого каркаса (для повноцінного житлового будинку буде потрібно брус 150х150 мм, для дачного варіанту достатньо буде бруса 100х100 мм).

Возможно вам понравится

Як побудувати будинок своїми руками
Як побудувати будинок своїми руками
Будинок з газобетону своїми руками
Будинок з газобетону своїми руками
Товщина стін каркасного будинку
Товщина стін каркасного будинку
Стіни будинку
Стіни будинку

Зберегти душу країни & Nbsp; & mdash; & NBSP; Русский репортер
Вітер тихо steletsâ полем, SURS steblâmi сухої трави і kamyse.Юра йде легким кроком в супроводі російського добровольця. Автомат підстрибує у нього за плечем.- Я відведу тебе до Сергійка! - Викрикує він, обертаючись до мене. Махає рукою, підганяючи. - До нього вже ...