Корисні поради про наповнювачі матрасів

На сегодняшний день существует множество производителей матрасов, этому стоит уделить внимание при выборе наполнителя. Вы можете выбрать здесь комфортный для вас матрас. Доставка матрасов на следующий день по Москве и МО, Доставка через один день по Санкт-Петербургу и Ленинградской области.

Наповнювачі - це найважливіші деталі матраца, від них залежить не тільки жорсткість вироби, але і такі показники, як ступінь ортопедичності, екологічність і гігієнічність.Наповнювачі для матраців можуть бути монолітними, тобто являти собою єдиний блок з якого-небудь матеріалу, а можуть бути складовими, шаруватими, що складаються з двох і більше різних матеріалів. Велика кількість можливих поєднань дозволяє створювати вироби з різними властивостями.Матеріал для матраців використовують самий різний. Всі наповнювачі поділяються на:
натуральні (природного походження);штучні (синтетичні).Натуральні наповнювачікокосова койра
Кокосова койра.Виробляється наповнювач з волокон, що покривають горіхи кокосової пальми. Кокос - абсолютно натуральний матеріал, міцний, не боїться вологи, довговічний і екологічний.Для формування плити просочується натуральним латексом, який і скріплює волокна в єдину масу. Використовується для жорстких матраців.У поєднанні з м'якими наповнювачами утворює поверхню середньої жорсткості.натуральний латекс
Натуральний латекс.Матеріал отримують із соку каучуконосного рослини гевея.Після вулканізації стає еластичним, міцним, що не намокає. Крім того, наповнювач з латексу має бактерицидні властивості, не викликає алергії.Самопроветрівается, так як добре проводить повітря.Використовується для формування м'яких поверхонь, у поєднанні з жорсткими шарами утворює поверхні середньої жорсткості.кактусова койра (сизаль)
Кактусова койра (сизаль).Досить грубе волокно, одержуване з рослини агава (кактус).Не накопичує сторонні запахи і вологу, відмінно провітрюється.Плита формується з використанням просочення з латексу.Наповнювач з сизалю відрізняється високим рівнем жорсткості і міцності.
Кінський волос.кінський волосДля виготовлення такого наповнювача використовують волосся як з гриви, так і з хвоста коня.Плита з волоса також формується за допомогою просочення натуральним латексом.У результаті виходить жорсткий і пружний матеріал, що володіє міцністю і довговічністю, екологічний, гігієнічний і гіпоалергенний.
Морські водорості.морські водоростіНаповнювач жорсткий або середньої жорсткості.Виготовляється шляхом переплетення висушених волокон морської трави з сіткою-основою.Відмінно провітрюється, не руйнується від зайвої вологи, не накопичує конденсат, має високу міцність.Від інших наповнювачів відрізняється наявністю ніжного трав'яного аромату.Штучні наповнювачіпінополіуретан
Пінополіуретан.Це еластичний і пружний полімерний матеріал з найдрібнішими порами, наповненими повітрям. В ортопедичній промисловості використовується давно і успішно.За властивостями пінополіуретан близький до натурального латексу, тому часто іменується латексом штучним.Екологічний, гігієнічний, не викликає алергії.Утворює м'які або середні по жорсткості поверхні в залежності від конкретного виду.холлофайбер
Холлофайбер.100% -ний поліефірний нетканий матеріал.Завдяки особливій структурі (вертикальній укладці спіральних волокон і наявності повітряної порожнини всередині них) володіє високою пружністю і одночасно еластичністю.Міцний, гіпоалергенний, не боїться вологи.Холлофайбер утворює поверхню середньої жорсткості, а його особлива марка холлофайбер-хард - жорстку.струттофайбер
Струттофайбер.Струттофайбер дуже близький до холлофайбером, але може містити не тільки штучні, але і натуральні волокна:
бавовна,льон,шерсть,евкаліпт та інші.Може мати низьку або середню жорсткість.
Меморіформ (меморікс, мемолатекс). Наповнювач з «ефектом пам'яті».меморіформ, меморікс, мемолатексОсобливий вид пінополіуретану, що реагує на тепло людського організму. Вловлюючи його, пориста структура меморіформ стискається, підлаштовуючись під обриси тіла, «запам'ятовує» їх форму.У зонах програми навантаження утворюються «відбитки», точно відповідні контурам тіла.Лежачий на такому анатомічному матраці мінімально відчуває відповідь тиск поверхні.При знятті навантаження поверхня набуває первісний вигляд.
Бікокос.бікокосЦей матеріал середньої жорсткості скоріше можна віднести до змішаних видів наповнювача.Являє собою суміш волокон кокоса з волокнами струттофайбер.Екологічний, міцний, вологостійкий матеріал, не викликає алергії.З успіхом застосовується як більш дешевий, ніж натуральні наповнювачі.