Кухня на дачі

У цьому питанні можна дистанціюватися від міського формату інтер'єру і зробити дачу набагато цікавішою, використовуючи найпростіші методи дизайну. Є два місця, де ми найбільше проводимо часу: ділянка грядок і кухня в будиночку. З першим аспектом все зрозуміло, там доводиться доглядати за культурами, маючи намір зібрати хороший урожай.

В наше время на фоне разнообразной кухонной техники нельзя не заметить электрический гриль прижимной или контактный гриль, который предназначен для быстрого и легкого приготовления рыбы, мяса, овощей и других продуктов, сохранив при этом все витамины.


А ось другий момент, кухня, вимагає ретельного опрацювання деталей. І в першу чергу, кухня може стати не тільки місцем приготування їжі і зимових заготовок, а також докорінно змінити ваше уявлення про дизайн. Зазвичай, в таких випадках використовують стилістику сільського інтер'єру.

На кухні встановлюють шафу під посуд, причому він займає третину простору. У ньому зручно зберігати металеві та скляні баночки під спеції і різні трави. Як багато буває всяких зборів, якими так пишаються літні люди.

Однак саме вони можуть зробити на кухні по-справжньому райський куточок. Крім шафи, в приміщенні може перебувати невеликий стіл, варильна плита і плетені стільці. А чому б і ні, адже дача таке ж житло, тільки заміського типу.

Незважаючи на всю скрутність площі, кухню обов'язково потрібно прикрасити. Нехай це буде не так помітно, зате скромненько й зі смаком. Подібне можна зустріти, хіба що в будинках з різьбленими стулками на вікнах, та віковою давністю споруди. Зараз навіть модно, якщо дача перетворюється з садової ділянки, в справжній будинок відпочинку. Сюди тепер приїжджають не тільки для вирощування зелені, але й приємно провести час.