Кухня-вітальня - варіанти зонування

Більшість людей хотіло б приймати гостей і збирати сім'ю всю сім'ю за вечерею в просторому приміщенні, де кухня і їдальня стали б єдиним цілим. На жаль, більшість квартир мають дуже маленьку площу для реалізації таких ідей.

Створення просторого приміщення, яке об'єднає в собі їдальню і кухню, можливо шляхом з'єднання вітальні і кухонного приміщення. Таке з'єднання дозволить не тільки розширити простір візуально, але і зробить приміщення багатофункціональним і не стандартним.

Современные дачники, фермеры или просто частники, чтобы вырастить большой и экологически чистый урожай, все больше применяют на своих участках капельный полив, подробнее узнать о котором можно, зайдя на страницу http://teplitca.kiev.ua/n51230-kapelnyj-poliv-svoimi.html компании ЭКО ТЕПЛИЦА, ведь система капельного полива обеспечивает качество орошения, увеличивает урожайность при этом экономит водные ресурсы.


Кухня і вітальня. Гармонійне поєднання на сьогоднішній день, об'єднання кухні і вітальні, виглядає стильно і по новому. Мабуть, головним плюсом такого рішення буде простір, який збільшиться за рахунок з'єднання двох невеликих приміщень. У кухні-вітальні надзвичайно зручно проводити вечірки і збирати гостей. Всі кухонні турботи можна буде розділити з гостями і не перервати спілкування.

Якщо кухня і вітальня розташовуються в одному приміщенні, то не виникне необхідності постійно відлучатися за чим-небудь на кухню, що багато в чому спростить побут. Мамам, що сидять у декретній відпустці, об'єднання таких важливих приміщень, буде великою підмогою, так як проблема догляду за дітьми і приготування їжі перестануть бути проблемою. Можна займатися приготуванням обіду і водночас не втрачати з поля зору дітей, що грають у вітальні.

Тим не менш, при здавалося б різноманітті позитивних сторін перепланування, на жаль, є й негативні. У господаря одно- або двокімнатної квартири, пропаде одна кімната. Так що краще добре подумати перед вчиненням таких глобальних змін.

У разі, якщо таке рішення все таки прийнято, то варто врахувати і можливу появу дітей в майбутньому, яким буде необхідна окрема кімната.

При такому варіанті планування квартири, необхідно постійно підтримувати чистоту, і виключити килими світлих відтінків у вітальні.

Коли рішення про зміну планування все таки прийнято, необхідно попрацювати над дизайном приміщення. Дизайнерських рішень такого перепланування маса, також можна подумати над цим самому.

Стіну необов'язково зносити цілком, однак, потрібно обов'язково відокремити зону кухні, від вітальні, оскільки у цих зон різне призначення.

Варіантів візуального розділення кухні і вітальні досить багато. Наприклад, ефектно виглядати буде різний рівень підлоги, однак, якщо в сім'ї є літні люди та діти, то такий варіант слід виключити. При виключенні першого варіанту, можна оформити стелю в два рівня і зробити покриття підлоги контрастним.

Для відділення зони кухні від їдальні часто використовують різні перегородки і ширми, а також арки і колони. Можна обіграти зону кухні освітленням, зробивши його більш яскравим, а у вітальні навпаки - приглушеним. У кухонному приміщенні набагато практичніше буде використовувати жалюзі, тоді як у вітальні краще повісити красиві штори.

Більшість людей використовує такий варіант, як барна стійка, що відокремлює вітальню від кухні. Такий спосіб буде зручний і багатофункціональний.