Квартира-студія

Невелике приміщення, виконане в скандинавському або будь-якому іншому стилі і розташоване в самому «серці» мегаполісу відмінно підходить для оформлення дизайну студії - квартири. Якщо площа приміщення маленька, то її завжди можна розділити на невеликі зони. Виглядає ж вона неповторно і дивно.

В наше время рынок перенасыщен всевозможными детскими товарами сомнительных производителей. Поэтому детский интернет-магазин HappyLand предлагает только качественные и наилучшие детские товары в огромнейшем ассортименте и, конечно, по очень доступным ценам.

Дизайн

Бажаючи створити квартиру - студію, зверніться до дизайнерів. Вони з великою радістю допоможуть вам скласти план - схему. Жити ж у ній можуть, як молоді дівчата, так і багато інших людей.

Особливо добре маленька квартира-студія підходить людям творчих професій.

Ваше житлове приміщення маленьке, воно зведене ще задовго до сучасного століття, переробіть його в студію, правильно організувавши робоче місце.

Зауважте, що в ній повинні бути:
Спальня.
Вітальня.
Ванна кімната.
Кухня або їдальня і так далі.

Секрети облаштування

Звичайно, збільшити площу кардинальним чином не можна, але змінити планування у відповідності з певними правилами вдається завжди і всім. Житло ж завжди виходить багатофункціональним і затишним.

Бажаєте змінити планування житла, зверніться в спеціалізовану компанію і будьте готові до паперових клопотів. Врахуйте, що вам буде потрібно написати заяву і отримати дозвіл на внутрішню перебудову.

Якщо ви до неї ще не підготувалися повністю, то використовуйте дизайнерські прийоми. Задекоруйте віконні прорізи напівпрозорими, світлими завісами. Стіни обробіть дзеркальними панелями.

Зауважте, що дуже мальовничо виглядає та кімната, в якій прямо на стіні намальовані міські обриси або морський берег з золотистим, чистим піском. Це безмежний простір стає як би частиною житлового приміщення.

Як встановити меблі

Всі люди мріють жити у великих квартирах, схожих на казкові палаци, але це не у всіх виходить. Реальність досить часто диктує інші правила.

Організуйте життєвий простір згідно дизайнерським секретам і хитрощам:
Ніколи не чіпайте несучі стіни, колони та інші пристрої;
Як можна обережніше ставтеся до знесення перегородок між балконом і квартирою;
Придбайте розсувні двері - книжки або купе.