Квартира в англійському стилі

В Англії досі шануються всі традиції старовини. І в цьому вона сильно відрізняється від інших країн світу. Наприклад, країн, де досі є король і королева, залишилося небагато.

Кухня - это то место, где чаще всего собирается вся семья и оно должно быть уютным и комфортным. Для этого необходимо купить кухню в минске недорого , которая без труда не только впишется в интерьер комнаты, но и придаст ей стильности, функциональности и удобства.


Традиції в інтер'єрі

Англія вірна своїм традиціям і в оформленні інтер'єру. Правда, все-таки мода не стоїть на місці і дещо нове все-таки додалося. Тому класичний стиль, притаманний дому Шерлока Холмса трохи змінився.

В Англії будівлі абсолютно різні. Це якщо торкнутися архітектури. Це так, тому що вона була центром усього світу. Тому все, що з'являлося в культурі десь на землі, відразу ж знаходило відображення в цій країні.

Якщо сказати про Росію, то вона більше захоплювалася французькими речами, правда, і англійське знайшла місце у нас. Про це писали навіть класики, наприклад, Пушкін про Муромське.

Що ж характерно для англійського будинку?

Це важливо знати тим, хто хоче зробити у себе воістину англійський інтер'єр. Меблі всі дерев'яні. Але не імітація порід, а справжнісіньке дерево. Використовується дуб, тис, горіх, теж що і в 19 столітті. Дуже популярні крісла. Вони надають комфорт в англійському будинку.

Матеріали, якими обробляють стіни, підлогу і стелю, теж повинні бути якісними. Мова йде про дерев'яні підлоги, стіни. Тому жити в такому будинку або квартирі дуже затишно, так як все нагадує теплу сільську хатинку з пічкою.

Текстиль в будинку

Використовується текстильний матеріал дуже широко. З нього можна зробити на меблі чохли, так і дивани з кріслами не брудняться, і кімната якось перетворюється. До того ж їх завжди можна поміняти на нові, коли вони потруться. У будинку англійця ніщо не повинно дратувати. Всі лише привертає увагу і дає можливість відпочити. Тому декор завжди виконується в м'яких і спокійних тонах. Можна і малювати. Мова йде про англійські троянди, орнаменти, традиційну клітину, смужки.

Камін

Звичайно ж, ніяк не можна обійтися без каміна. У будинку це природно. Можна зробити димар і топити справжніми дровами в зимові вечори. А якщо це квартира, то поставте електричний каміна в залі. Він чудово підкреслить англійський стиль вашої квартири.

Все, що є в будинку або квартирі має бути добротним і в згоді з традиціями. Тому ніяк не обійтися без якісних дерев'яних меблів, різних аксесуарів. Коли говорять про вікторіанську епоху, то такий інтер'єр вичур. А класичний англійський інтер'єр являє собою затишок і комфорт. Вирішивши зупинитися саме на цьому дизайні, можна втілити в життя багато чого зі старої Англії.