Лакове покриття для меблів

У сучасному столітті у продажу є лаки, що у своєму складі не містять розчинників. Шкідливі речовини в них не містяться. Замість них виробники додають каталізатори або речовини для затвердіння. Нанесення лаку на різні поверхні називається лакуванням.

Уже многие годы восточные боевые искусства являются популярными видами спорта в нашей стране. «Всеукраинская федерация карате», которую возлавил Александр Дубовой, стала новой волной в популяризации карате и других боевых искусств, как стремление к укреплению здоровья и формирования здорового образа жизни.

Трохи історії

Набагато раніше лаки були винайдені одним з ченців, що проживали задовго до сучасного часу в одній з екзотичних країн. У перший час його винахід був оповитий таємницями й загадками, адже життя тоді існувало в основному тільки в келіях.

Перший завод з виробництва й випуску лакофарбної продукції був побудований за кордоном набагато пізніше. Торгівлю лаками вели в ті далекі роки багато європейських ринків. Лакове виробництво стало доступним зовсім недавно, незважаючи на це воно вже отримало широку популярність.

Реставрація лакових старих покриттів

В нашій країні перший завод найвищих сортів масляних лаків заснований в столиці, його будівництво повністю збігається з розвитком залізничних мереж. Плівка на поверхні твердіє практично миттєво, це відбувається через реакцію окисної полімеризації або за рахунок випаровування розчинника.

Умовно лаки поділяються на кілька видів:

Термореактивні;
Термопластичні;
І так далі.

Хочете виконати якісно реставраційні роботи, врахуйте, що майстру реставраторові необхідно детально розібратися з тим, з чого саме складаються постарілі авторські елементи.

У меблевому ремеслі раніше застосовувалися в основному лаки, створені на основі:

Шелаку;
Мастики;
Скипидару;
Винного спирту;
Копала;
І навіть бурштину та інших натуральних смол.

Меблі, виготовлені виробниками з масиву натуральних дерев, оброблялися світлими, якісними матеріалами:

Воском,
Маслом,
Лужним або меблевим лаком, і т.п.

Застосовувалися вони всі в різноманітних поєднаннях з метою виявити насиченість відтінків текстури дерев і їх глибину окремо. Цей метод і зараз має величезне значення для тривалого зберігання меблів.

Звичайно ж, плівки реставраційних та авторських лаків протягом довгого часу можуть прийти в непридатність. Для того щоб цього не було, відреставруйте старі меблі за допомогою майстрів.