Ламані дахи

Ламані дахи дуже популярні в сьогоднішній час. У цих видів дахів є свої плюси використання. Мансардні ламані дахи застосовуються на не великих будівлях з метою виграти просторового приміщення.

Дана дах дозволить зробити добудову житлового приміщення на вже з'явилося другому поверсі. До того ж це дах не вимагає довгі будматеріали для будівництва, від того легше буде транспортування і зведення даного об'єкта.

На будь-якому дачній ділянці будинок з таким дахом буде виглядати досить вразливо, а якщо ще й виконана з дорогим фасадом, то проводити час на такій ділянці буде одне задоволення. Чотирьохскатна даху це і є ламана мансардний дах. Конструкція цієї даху на стільки проста, що її зможе зробити будь-який початківець будівельник. Візьмемо такий приклад. Огородник має ділянку давно мріє про власний будинок, але розміри широко побудувати будинок ніяк не дозволяє. Тут і виникає попит на невеликий будиночок (приблизно 6 метрів в ширину) але з другого поверху і ламаної мансардним дахом. Чому ламаної, та тому, що, по-перше, в будівлі набагато більше корисної житлової площі ніж в будиночку з класичною дахом.

Новейшие новости в законодательстве Вы можете прочесть на ресурсе https://ra-it.ru/ прямо сейчас!

Інший плюс в тому, що використовуються в основному легкі матеріали, що дачник зможе запросто з 1, 2 людиною зводити дах. Конструкція ламаної мансардного даху така:

Встановлюють стійки вертикально на будиночок, приколачивая отпіленние під кутом крокви мансардних стін в місцях переломних скатів для більш щільного з'єднання. А для того, що скріпляє ламаних строп використовують фанерні «косинки» в товщину 2 см. Потім слід зібрати раму будівельної системи, яку можливо зібрати на землі, якщо сили дозволяють на підняття повністю готову конструкцію. Це основа за будовою ламаного даху. Після всіх цих елементів приступаємо до обшивки і утеплення даху.

За виготовлення четирехскатной ламаної мансардного даху як бачите виникнути проблем не повинно. Звичайно ж на будинках більш просторих розмірів треба буде виготовити дах трошки інакше. У цьому випадки знадобиться заготовка нижніх крокв по вже передбаченому шаблоном після цього до торцевих елементів крокв прикріпити ограновані прогони. Для з'єднання бічних сторін і верхньої частини мансарда застосовується дошка обрізна 2,5 × 10 (15) см. Всі деталі виготовляються за шаблонами і кріпляться з посиленням стійки встик з прибитими до будівельної конструкції. Встановлюється такий дах поетапно, бічна секція, бічні рами і верх конструкції кріпиться розкосами осьовим брусом.