​Латексна грунтовка глибокого проникнення: як і чим її змити своїми руками

При виконанні будівельних робіт трапляються різні непередбачувані ситуації, наприклад, при покритті стін універсальної ґрунтовкою глибокого проникнення ви випадково заляпали інші поверхні, які не підлягають грунтуванню: пластиковий склопакет і скло в ньому, підвіконня, плитку на стінах або підлозі і т.д. Природно ви вчасно цього огріху не помітили, і потім відмити ґрунтовку вже не вийшло. Давайте разом спробуємо все-таки відчистити її.

Качественные БАДы Вы можете купить спб продажа прямо сейчас по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

До складу грунтовки входять спеціальні полімерні добавки, які після випаровування вологи стають практично нерозчинні. Основне правило при використанні грунтовки - не допустити її потрапляння на інші поверхні. Для цього попередньо максимально укрийте інші поверхні плівкою або спеціальним покриттям, ретельно закріпивши малярською стрічкою, скотчем або шпильками.

Що таке латексна грунтовка і для чого вона використовується

Грунтовка або в побуті «грунт» застосовується з метою поліпшення зчеплення оштукатурених поверхонь з наступною обробкою: фарбування, поклейка шпалер, нанесення декоративної штукатурки і ін.

Якщо при виконанні ремонту власними силами проігнорувати поради бувалих будівельників і не прогрунтувати поверхні, згодом можна про це пошкодувати. Поклеєні шпалери почнуть відклеюватися в найнесподіваніших місцях, на стінах з'являться тріщини. Зовнішній вигляд недавно відремонтованих стін вже не буде радувати своїм приємним інтер'єром.

Зверніть увагу! Якість цього корисного будівельного матеріалу обов'язково повинно підтверджуватися сертифікатом якості.

Як і чим відмити латексну ґрунтовку глибокого проникнення

Поки універсального засобу для видалення грунтовки не знайдено. Для кожної поверхні цей спосіб необхідно підібрати індивідуально, методом експерименту на інших зразках або ж в непомітних місцях.

Як і чим відмити латексну ґрунтовку глибокого проникнення

Найкращий вихід - негайно змити після попадання. До повного висихання, таку ґрунтовку можна змити вологою ганчіркою. Час для висихання грунтовки близько 30 хвилин, головне - встигнути вчасно змити.

Поради по відмиванню грунтовки своїми руками, з різних поверхонь

Спробуйте розчинити плями такої ж ґрунтовкою і відразу ж витирайте. Змийте залишки вологою тканиною.

Додайте на плями засохлої грунтовки вологу дрантя на 2-3 години. Під дією вологи грунтовка злегка розбухне і видалити її буде легше.

З плитки плями можна видалити за допомогою губки з дрібної абразивної поверхнею, періодично змочуючи водою. Ця дія займе якийсь - то час, але в кінцевому підсумку плями вдасться видалити, зберігши плитку цілою.

Видалити застиглу ґрунтовку зі стекол, глазурованої плитки та інших подібних поверхонь можна скребком, який спеціально призначений для видалення слідів фарби зі стекол. Його придбати можна в будівельному магазині. Форма скребка повторює обриси літери Т, де нагорі кріпитися змінне лезо. Змочіть пляма водою і зріжте скребком, направляючи лезо під кутом 30-40 градусів. Залишки забруднення змийте будь-яким засобом, що очищає.

Очистити від грунтовки пластикове вікно і підвіконня можна за допомогою очищувача від монтажної піни, а також будь-спиртовий розчин. У міру розмочування плями, видаляйте його скребком.

З скла застиглу ґрунтовку можна змити за допомогою очищувальних засобів Hodrupa A. або При роботі з ними будьте гранично обережні, так як це сильні концентрати і на склі можуть залишитися пошкодження.

Для видалення грунтовки можна застосувати засіб АТLАS SZOР. Хоча це засіб призначений для очищення від залишків цементу, гіпсу, плям іржі, воно допоможе і в вашому випадку. Цим засобом можна очищати поверхні керамічні і кам'яні, хромовані поверхні сантехніки, поверхні з високоякісної сталі і штучних матеріалів. Для очищення кіслотонеустойчівой плитки воно не підійде, так як в складі кошти є неорганічна кислота.

Для видалення можна спробувати змиває від фарби, в складі якого немає кислоти. Або застосувати інші розчинники для фарби: ацетон, уайт-спірит, скипидар, №646, бензин, толуол.

Для стійких поверхонь спробуйте застосувати сильний окислювач, або луг або кислоту. Для очищення плитки кислота не підійде, можна її зіпсувати, а луг може і допомогти. Для плитки також можна спробувати окислювач, поверхня плитки пошкодити він не повинен.

Якщо очистити належить глазур на плитці і вона кислотостійка, можна використовувати звичайні кислотосодержащие кошти для сантехніки.

Для очищення стекол можна використовувати спеціальний засіб для вікон Містер мускул. Якщо пляма щільне, то додатково можна злегка потерти абразивної мочалкою.

Спробуйте засохлі плями стирати вологою ганчіркою з великою кількістю звичайної харчової соди.

Пластикові підвіконня і керамічну сантехніку можна відчистити за допомогою оцтової есенції. При його використанні використовуйте протигаз.