Мікроцемент та його застосування

Інноваційні процеси, які відбуваються в сфері будівництва, зачіпають всі його області. Наприклад, абсолютно недавно, дослідниками був виведений новий сорт цементу, який значно перевершує старі зразки за всіма показниками. Мікроцемент - високотехнологічний матеріал, який виготовлений на базі старого, але з істотними конструктивними добавками. Зокрема, в мікроцемент додані барвники та кварц, що робить мікроцемент більш надійним і дуже якісним в естетичному плані.

В наше время при строительстве и ремонте жилых или промышленных зданий и сооружений используются различные строительные материалы, один из которых Мастика АМ-05 , применяющаяся для герметизации стыков, швов, трещин, щелей любой сложности.

Виготовлення мікроцементу

Для виробництва мікроцементу використовують звичайнісінький цемент, але який має найдрібнішу структуру. Це дозволяє проникати матеріалу в самі незначні ямки і нерівності, що забезпечує ідеально рівну поверхню і ефективну сцепку. У матеріал додають кварц. Такий підхід дозволяє матеріалу «дихати». Барвники, яких зараз є більше тридцяти видів, дозволяють підібрати потрібне забарвлення, яке відповідало б дизайну і стилю приміщення. Мікроцемент є досить крихким, але дуже міцним будівельним матеріалом. Випробування показали, що його поверхня витримує великі навантаження і зовнішні впливи. Такі характеристики дозволяють використовувати мікроцемент для покриття сходових прольотів, підлог в приміщенні і навіть мебелів.

Популярне застосування

Дуже важливою є така якість, як водостійкість. По суті, даний матеріал сміливо можна назвати водонепроникним. Саме ця якість підняла авторитет сучасного мікроцемента. Дизайнери дуже часто використовують цей матеріал при будівництві басейнів, фонтанів та інших об'єктів, які мають на увазі надзвичайно високу вологу. Велика зручність представляє той факт, що перед застосуванням матеріалу, поверхню можна взагалі не готувати. Єдине, в чому слід переконатися - сухість поверхні. Про решту нюансів має подбати сам мікроцемент. Навіть у тому випадку, якщо поверхня має шорсткості або незначні нерівності, мікроцемент забезпечить, фактично, ідеальний фінал. Поверхня буде схожа на каток.

Основні призначення

Дуже

часто зустрічаються ситуації, коли оздоблювальні роботи повинні закінчитися в призначений термін, а поверхні навіть не оброблені. Саме в таких авральних ситуаціях використовується мікроцемент. Він швидко покриє необроблену поверхню і зробить з неї ідеально рівну, і міцну поверхню. Дуже популярно стало використання мікроцемента замість керамічної плитки. Справа в тому, що технологічні характеристики нового матеріалу ні чим не поступаються плитці, але навіть перевершують в деяких аспектах. Крім того, виготовлення мікроцемента набагато дешевше, ніж закупівля керамічної плитки на такий-же метраж.

Безумовно, мікроцемент - прекрасна альтернатива багатьом «дідівським» матеріалами. Його можна використовувати як в житлових приміщеннях, так і в будівлях промислового характеру. Спеціально для цієї мети, існує промисловий мікроцемент. Даний матеріал нічим не відрізняється від звичайного, але такий мікроцемент більш стійкий до механічних пошкоджень і зовнішніх впливів.