«Малярка». Секрети бездоганного якості

Хоча ймовірність якісного виконання робіт без наявності навичок надзвичайно низька, все ж оманлива простота процесу забарвлення привертає увагу виконавців-власників приміщень.

Насправді скоротити ризик неякісного виконання робіт можна тільки після освоєння навичок забарвлення валиком і кистю, так як «малярка» є одним з видів робіт, які вимагають участі кваліфікованих фахівців.

Модный маникюр на праздник выбери дизайн уже сейчас!

секрети-фарбування-стін

«Малярка» пензлем: поради майстра

Робота з пензлем зажадає від виконавця уважного ставлення на підготовчому етапі, а складні ексклюзивні види обробки з застосуванням дорогих матеріалів варто довірити майстру. Кваліфікація в окремих галузях, включаючи будівельну, не підлягає заміні на самостійні експерименти. У «малярке» самостійно можна виконати нескладний ремонт покриття або забарвлення фрагментів конструкції.

Перед тим, як приступити до фарбування, необхідно приготувати інструмент - кисть. Для початку її розминають і вкорочують волоски до оптимальної довжини ворсу. При виборі клейової фарби оптимальною довжиною буде 5 см., І при виборі олійною досить 4 см. Якщо кисть жорстка, то перед тим, як почати роботу, необхідно інструмент витримати у воді протягом години, після чого набряклий ворс буде менше випадати і забарвлення буде рівною.

Наступним етапом підготовки інструменту буде «розробка кисті» - це професійне термін означає кілька дій: занурити у фарбу, обтерти про банку кілька разів. Необхідно домогтися, щоб кисть наполовину пучка була змочена в фарбі. Сам процес фарбування потребують застосування професійних навичок роботи з пензлем: періодично повертати для однакового зносу ворсу, дотримуватися збереження і чистоту інструменту.

Знос 60% відповідає непридатності кисті, а запорукою якості буде турбота про збереження інструменту. Кисть не можна зберігати близько банки, а залишати інструмент в фарбі. Досвідчені майстри виконують отвори в ручці, вставляють сталевий пруток і переставляють кисть за рівнем фарби в банці.