Масивна дошка підлоги

Всі люди давно звикли жити комфортних умовах, а для цього ніяк не обійтися без гарної підлоги. В якості її можна застосувати лінолеум, паркет, ковролін, але набагато краще, надійніше, а головне якісніше, є натуральне деревне покриття, таке як, масивна дошка підлоги.

Сегодня для работы на различных объектах создано множество специальной дорогостоящей техники, которую может приобрести не каждый владелец организаций. По весьма привлекательным ценам можно купить погрузчик бу известных мировых производителей, быть уверенным в надежности и качестве при его эксплуатации.


Як і фундамент москва для дому, так і підлога в квартирі повинні бути міцними і якісно виконаними. Дошка являє собою натуральне покриття, зроблена повністю з цілісного шматка дерева. На зовнішній вигляд набагато красивіше ламінату, а головне, якісніше. Так як вона складається з цільного дерева, її можна обробляти, знімаючи верхній шар, якщо той прийшов в непридатність, не один раз. У той час, як ламінат, складається з декількох шарів і таку обробку він не переживе.

Дошку підлоги можна ще порівняти з паркетом, але ось і тут вона виграє за рахунок свого великого розміру. Цей виріб проходить по всім ГОСТам, тому що в його виробництві використовується тільки натуральні матеріали.

 Догляд за підлогою, що складається з масивної дошки, досить-таки простий. Просто протирати раз на день, два вологою ганчіркою. А через п'ять-сім років можна зробити циклювання і покрити зверху лаком і вийде знову нова чудова підлога.

Важливим аргументом того, щоб використовувати це покриття для підлоги, є його висока шумоізоляція. А так же висока здатність утримувати тепло. Сусіди практично не почують вашого шуму, а ви зможете ходити по підлозі навіть босоніж, не боячись замерзнути в зимовий час.

Але звертаємо вашу увагу на те, що б отримати якісний продукт з деревини, виробник повинен дотримуватися всіх вимог і правил. Головне з яких, це добре і правильно висушений матеріал. А також виробник повинен обов'язково робити канали для вентиляції на нижній стороні дошки. Ці канали потрібні для того, щоб в процесі використання продукту, його ще й не зігнуло.

Для того, щоб масивна дошка для підлоги добре лягала і потрапляла в пази, виробник повинен дотримуватися правил геометрії при виробництві. Для цього товар проходить певні перевірки і сертифікацію.

При купівлі дошки не поспішайте відразу укласти її на підлогу. Спочатку дошка повинна полежати в приміщенні, де її планують застосовувати, протягом семи днів. Потрібно це для того, щоб вона адаптувалася до температури і вологості даного типу приміщення.

Що ще може бути краще, ніж натуральне дерев'яне покриття для вашої підлоги. Ніякі сучасні покриття, такі як ламінат і тим більше ковролін, не замінять масивну дошку підлоги.