Модульні будівлі блок-контейнери, блок-модулі

  Для быстрого возведения домов в условиях не позволяющих стандартного строительства используют Быстровозводимые модульные здания , которые себя очень хорошо зарекомендовали . При виробництві модульного будинку або іншої будівлі модульного типу, блок-секції виготовляються на жорсткому сталевому каркасі і облицьовуються оцинкованим профлистом з полімерним покриттям.

  Як утеплювач використовується базальтова плита або ПСБ-25 с (за бажанням замовника). Обидва варіанти забезпечують прекрасну теплоізоляцію та екологічну безпеку. Всі вироби комплектуються металопластиковими поворотно-відкидними вікнами і утепленими металевими дверима.Внутрішню  обробку рекомендується проводити так само з профільованого листа з полімерним покриттям. Цей матеріал забезпечує високі експлуатаційні властивості. Навіть не найдешевші блок-контейнери все одно значно дешевше навіть самого недорогого будинку, побудованого за традиційною технологією. 

   Ціна такої будівлі в порівнянні з капітальним, на порядок нижче, а про терміни будівництва і говорити нічого. Блочно-модульний будинок - це будинок, що складається з незалежних блок-секцій. Кожна з блок-секцій (модуль) зістиковується з сусідньою за допомогою болтового з'єднання. Кількість модулів і конфігурація практично необмежені.