Монтаж парканів з профнастилу

Саме головною гідністю паркану з профнастилу - це ціна. На сьогоднішній день 1000 - 1500 р / кв.м. Не маловажно - швидкість і простота монтажу. Практика показує, що в 7 випадках з 10 такі паркани господарі роблять самі.

Сегодня автоматика широко вошла в нашу жизнь и автоматические откатные ворота не являются исключением. И если Мы выбрали автоматику откатных ворот на Vorotnet.com.ua, то поступили правильно, ведь качественная автоматика от мировых производителей прослужит долго и надежно.

Хтось, не мудруючи лукаво, заливає бетоном просту фундаментну балку зі стійками і привареними до них горизонтальними прожилинами. Інший для надійності бере аркуш в рамку з куточка 25 на 25, або кріпить на рамку з квадратної труби для жорсткості низькопрофільний економний лист типу С8, С10. Це висота ребра в міліметрах, дуже впливає на жорсткість.

Головне - це надійні стійки і поперечки. Між собою листи скріплюються заклепками з кроком 25-30 см. У саморізах основне -розмір. Саморіз діаметром 3-3,5 мм кріпиться до дерев'яного брусу та профтрубу перерізом до 40 мм (товщина металу до 2,5 мм).

А саморіз діаметром 5-6,5 мм вже можна навіть до швелеру 10 або 12 розміру кріпиться. Звичайний паркан 2-2,1 м заввишки йде, цього вистачає і проти пилу вуличної, і проти шуму, і проти чужого ока.

Хвіртку з воротами теж з профнастилу робимо. Розмір визначаємо по ширині транспорту плюс по 30 см з кожного боку. Обов'язково рамку підсилюємо всередині вітровим зв'язком або, по-простому, укосинами-розкосами. Треба передбачити засувку-засув між стулками і хоча б один вертикальний, в доріжку.

Особливу увагу тієї частини стулки воріт, на якій будуть кріпитися петлі. Її необхідно зробити потужнішою, з товщиною металу не менше 3 мм. При зварюванні петлі посиленої частини воріт дуже важливо не пропалити і не підрізати метал профтруби, інакше у вітряну погоду ворота може просто відірвати.

Обов'язково весь чорний метал грунтуем спеціальною грунтівкою, краще на 2-3 шари. Фарбувати чи покривати зверху емаллю - це вже вирішуйте самі. До речі, прочитавши про ґрунтування чорного металу, хто-небудь подумав про зрізи профнастилу та профтруби?

Ці місця так само прогрунтуйте. На профтрубі вертикальні торці краще закрити заглушками і добре ошпарити. При дотриманні цих дрібниць, деталі забору набагато довше не заіржавіють і не втратять свого виду.

Дерзайте, творіть, на радість родині і на заздрість сусідам!