Монтаж вентиляції

Без комфортного кліматичного режиму створити в будинку здорову затишну атмосферу неможливо. Монтаж системи вентиляції забезпечить активну циркуляцію повітряних мас і нівелює можливість скупчення в приміщеннях хвороботворних бактерій і алергенів. Звернення до послуг професіоналів компанії «БЕКО» гарантує реалізацію проектів з вентиляції з самим різним рівнем складності.

 Если Вы хотите иммигрировать в Грецию, тогда Вам необходимо перейти на сайт https://immigrationexchange.org/ чтобы узнать подробную информацию.

Можна сказати, що монтаж системи вентиляції розраховується, за таким же принципом як і монтаж кондиціонерів, тобто із застосуванням одиничних розцінок, але це не зовсім так. Причина такого судження закладена в великій кількості тонкощів пов'язаних з монтажем системи. Адже монтаж вентилятора або решітки не гарантує вам якісну роботу системи ?!

У зв'язку з даними доводами, можна стверджувати, що монтаж вентиляції це не просто набір розцінок на той чи інший вид робіт, а чіткий комплекс заходів який враховує проектні та дизайнерські рішення, ув'язку всіх суміжних розділів, які приведуть до ефективної роботи системи.

Монтаж вентиляційної системи: довіряємо досвідченим фахівцям

Тому при виборі підрядника для влаштування системи вентиляції, потрібно знати чи є у нього:

кваліфікований технічний персонал - інженери, виконроби;

досвід реалізації аналогічних робіт - клієнти та об'єкти;

дозвільна документація - ліцензії та сертифікати.

Вентиляція в будинку: послуги компанії «БЕКО»

Втілення в життя проектів в області вентиляції включає ряд взаємопов'язаних етапів:

Попередні консультації та узгодження.

Проектування системи вентиляції.

Підбір і постачання оптимального для конкретних експлуатаційних умов обладнання, виробленого в відповідно до сучасних технологій і технічними рішеннями.

Монтаж вентиляційної системи, що включає електромонтаж, пристрій фреонової магістралі (за умови одночасного створення системи кондиціонування), міцну фіксацію повітророзподільної мережі. В ході монтажних робіт виправляються неточності, допущені при проектуванні з об'єктивних причин. Наприклад, теоретично буває складно визначити товщину знову обштукатуреної стіни або перекриттів. Також в ході робіт змінити спочатку обумовлені місця пробивання отворів може і сам замовник.

Оптимальним є варіант, при якому пусконалагоджувальні роботи, що підтверджують правильність установки системи вентиляції, проводяться організацією, що здійснювала її монтаж.

Обслуговування вентиляційної системи (гарантійний / післягарантійний термін).

Вентиляція і кондиціонування: створення єдиної системи

Сучасні інженерні рішення і практичний досвід наших фахівців дозволяють проектувати і реалізовувати єдині системи вентиляції і кондиціонування, підібрані під конкретні об'єкти з неодмінним урахуванням індивідуальних характеристик. Для отримання припливу і циркуляції свіжого повітря комфортної температури ми пропонуємо ряд варіантів, де рівноправної складової монтируемой вентиляційної системи є кондиціонер:

Звичайний агрегат, що встановлюється у віконному блоці - простий, але далеко не найефективніший варіант. Стандартний кондиціонер не забезпечить рівномірність охолодження або нагрівання всього приміщення.

Спліт-системи (настінні і напольно-стельові) - найбільш зручна і поширена кліматична техніка. Широкий асортимент цієї кліматичної техніки дозволяє підібрати обладнання, не тільки відповідний за технічними параметрами, але і задовольняє будь-яким естетичним запитам клієнтів.

Якісна вентиляція, спроектована і змонтована з урахуванням вимог виробників техніки і побажань клієнтів, забезпечить мікроклімат, по праву званий комфортним. Професійний рівень робіт, що проводяться фахівцями «БЕКО», є гарантією безперебійного і довговічного функціонування будь-якого вентиляційного обладнання.