Морской стиль ванной комнаты и удаление железа из воды.

Багато людей хочуть створити неповторний по красі інтер'єр у ванній. Саме тому вони звертаються до дизайнерів. Якщо ви хочете приступити до роботи, то спочатку подумайте про те, в якому кольорі буде ця кімната. Потім оформите її в морському стилі. У зв'язку з тим, що в сучасний час він наймодніший і кращий з багатьох інших.

В наше время здоровье каждого человека во многом зависит от качества воды, от ее состава. Поэтому эффективное удаление железа из воды и других вредных примесей с помощью фильтров и систем очистки воды, представленных на сайте xn--80adg3b.com.ua/udalenie_zheleza_iz_vody.html компании "Альтез", будет правильным и лучшим решением получить чистую, качественную воду и не рисковать своим здоровьем.


Приступаючи до обробки ванної, візьміть світлі морські відтінки. Вони набагато збільшать її корисну площу. Також створять спокій і затишок в ній. Тон пісочного відливу у ванній кімнаті також використовується. А поєднання блакитного і кремового або пісочного кольорів - радує око.

На стінах зробіть розпис глибинних морських мешканців або наклейте приблизно такі ж на вигляд миючі фотошпалери. Колір візьміть такий, який більше подобається вам і вашим дітям. Ту площу, яка знаходиться поряд з ванною, обробіть мозаїкою або кахельною плиткою. Цей куточок у вас повинен вийти на зразок маленької яхти. Підлога має виглядати, як та палуба, на яку виходять матроси.

Ванна кімната повинна сприяти приємному відпочинку і спокою. У зв'язку з цим встановіть в ній старовинні плетені з лози меблі. Розвісьте махрові і лляні рушнички, як великі, так і маленькі.

Ні в якому разі не фарбуйте все в синій колір! Тому, що дизайн інтер'єру ванної відразу ж стане непривабливим. Найкраще застосуйте білі кольори зі світло коричневим відтінком.

Замість крана зробіть корабельний штурвал. Сидіння - це скриня зі скарбами. Як цікаво вашим малюкам буде плескатися там! Якщо не впевнені в тому, що все зробите правильно, то зверніться до кваліфікованих майстрів.