Можливості дизайну в білих тонах

Свою популярність білий інтер'єр придбав буквально в останні роки. Це пов'язано з тим, що актуальною проблемою стає дефіцит житлового простору. Не кажучи вже про те, що тенденції в дизайні змінюються кожні 7-12 років. І ось бежевий колір в інтер'єрі йде на задній план, залишаючи місце для повітряного і легкого білого кольору.

Білий колір і його можливості

Ще одним фактором, що впливає на можливість застосування білого - розвиток будівельних технологій і оздоблювальних матеріалів. Сьогодні можна урізноманітнити інтер'єр не тільки за допомогою кольору, меблів та аксесуарів, але і виконати дизайн практично в одному кольорі із застосуванням різних фактур (декоративні штукатурки, рельєфні шпалери, що імітує той чи інший матеріал обробна плитка та ін.).

Білий інтер'єр сприятливо впливає на психологічний стан людини. В умовах постійних стресів, тривалого робочого дня, наростаючою дратівливістю та інших, що негативно впливають факторів, білий сприяє підвищенню бадьорого стану і поліпшенню настрою. Але, все ж, використовувати білий колір потрібно з обережністю і, без сумніву, доповнювати відтінками інших кольорів, інакше може виникнути відчуття лікарняної стерильності.

Мінусом такого інтер'єру для багатьох є його маркість і необхідність постійного і ретельного догляду. Далеко не всі сучасні жінки мають можливість витрачати багато часу на прибирання квартири. Однак цього не потрібно, адже не тільки технології йдуть уперед, але і хімічна промисловість. Завдяки сучасним чистячим засобам процес прибирання не займе багато часу. Тому не варто відмовлятися від бажаного інтер'єру.

Поєднання з іншими кольорами
Але з усього вищесказаного не слід робити висновок, що інтер'єр повинен бути виконаний виключно в білому кольорі. Більшої яскравості, свіжості, соковитості інтер'єру можна домогтися, якщо застосувати в зв'язці з білим інші кольори (блакитний, помаранчевий, зелений, червоний і т. Д.). Для створення ніжного образу краще використовувати поєднання білого і пастельних кольорів.

Якщо все ж чистий білий колір вас не влаштовує з тих чи інших причин, але є бажання зберегти його легкість і свіжість, то білий можна розбавляти тонами різних кольорів. Робити це потрібно акуратно, щоб не переборщити а лише надати первинному кольору легкий відтінок.У такому інтер'єрі ви будете почувати себе легко і невимушено, прокидаючись щоранку з бадьорістю і прекрасним настроєм.