​Можливості управління розумним будинком

Вже досить багато відомо про систему "Розумний будинок", але про всіх її система розумний домвозможностях мало хто знає. Всі ми знаємо і про "клімат-контроль", і про різні системи безпеки, і про систему "мультирум". Однак про те, як управляти таким розумним будинком і як все працює, знають одиниці.

Если Вам нужна аренда сцены для мероприятий мы с радостью Вам поможем, стоимость услуг Вас приятно удивит.

Загальна схема роботи системи така: основний мікроконтролер (або комп) сприймає сигнали від командних приладів, потім передає дані сигнали справним модулів і систем в житло. Ці модулі та системи отримують команди вже по електромережі, в основному по радіоканалу або інфрачервоному і включають або вимикають належні прилади: освітлення, кондиціонування повітря, систему охорони, подачу води, опалення і т. Д.

Вимикачі і кнопкові панелі

Найпростішим засобом для управління "розумним будинком" вважається "розумний" вимикач. Одним натисканням на кнопу дозволено не лише включити або відключити, однак і поміняти яскравість самого освітлення. Це може бути ціла кнопкова панель, де будь-яка клавіша підходить якомусь пристрою, або ж їх комбінації. Цим вимикачів можна задавати найрізноманітніші режими, наприклад, "режим сну" в житловій кімнаті - світло меркне плавно, жалюзі закриваються, трохи знижується температура на кондиціонері, а потім може встановитися і будильник.

Пульти дистанційного керування

Пультом дист. упр. дозволено управляти не тільки домашнього кінотеатру і телевізором. З його допомогою просто активувати будь-яку функцію «Розумного будинку»: встановити різні сценарії освітлення, розкрити і прикрити ворота, визначити будинок на службу охорони і т.д.

Стаціонарні компютери, ноутбук або ж кишеньковий ПК

Будь-комп просто інтегрується з "розумним" будинком. Він має можливість виконувати роль сервера системи. А якщо поєднати в мережу звичайний комп з кишеньковим, то останній дозволено застосовувати як бездротовий, інтерактивний пульт управління.

Програми для управління «розумним» будинком можна визначити на робочому компі в кабінеті або на ноутбук, який стане супутником у всіх подорожах, і в якому б місці ви не були, ви завжди зможете стежити за станом власного будинку. З віддаленого комп'ютера, якщо є вихід в інтернет, дозволено давати всілякі вказівки, наприклад, віддати дому команду приготуватися до вашого повернення додому - підключити систему "клімат-контролю", заповнити водою ванну. Якщо ви займалися будівництвом басейну в своєму будинку, і він у вас є, ви можете подати команду включити світло або наповнити його водою до вашого приїзду.

сенсорні панелі

Сенсорні панелі допоможуть позбавити вас від потреби пам'ятати різні кнопкові комбінації. За допомогою панелі ви зможете бачити на екрані всі можливості системи і змінювати різні настройки. І все це буде видно на кольорових зображеннях: різні кімнати і зони вашого "розумного будинку".

Сенсорні панелі можуть бути як переносними, так і вбудованими в стіну.