Навіси з профнастилу

На кожній присадибній ділянці має бути виділене місце, де можна поставити великий стіл, за яким будуть збиратися члени сім'ї по буднях і святах. Для захисту такої ділянки від атмосферних опадів рекомендується звести навіс, який протягом багатьох десятиліть буде виконувати покладені на нього функції. Сьогодні на вітчизняному ринку представлений величезний асортимент матеріалів, що володіють видатними технічними характеристиками і привабливими зовнішніми даними, які можна задіяти в будівельному процесі.

В настоящее время для шлифовки и полировки плоских поверхностей плит из природного камня, а также для грубой обдирки и шлифовки поверхностей из бетона необходимы Фрезы алмазные торцевые , с помощью которых быстро, эффективно и качественно выполняются работы самой высокой сложности.

Чи виправданий вибір профнастилу для спорудження покрівлі?

Багато індивідуальних забудовників і підрядних організацій воліють використовувати профлист для створення козирків і навісів. Такий вибір обумовлений в першу чергу видатними експлуатаційними характеристиками профільованого металопрокату, а також широкою гамою кольорів, яка дозволяє створювати конструкції в загальній концепції з основними будівлями. Також варто відзначити стійкість профлистів до впливу, що чиниться як агресивними середовищами, так і атмосферними опадами.

Такі якості матеріалу надає спеціальне покриття, у складі якого присутні полімери, що рівномірно розподіляється по поверхні металевих заготовок. Його функції полягають не тільки в захисті металевих листів від корозійних змін, але і в тому, щоб на багато десятиліть зберегти первозданне забарвлення, яке не буде вицвітати від постійного контакту з ультрафіолетовими випромінюваннями. Велика популярність профільованих листів обумовлена й їх високою міцністю, завдяки якій створені конструкції, що здатні протистояти будь-якому впливу ззовні.

Популярні конструкції навісів, виконаних з профнастилу

В даний час за допомогою спеціальних комп'ютерних програм можна спроектувати навіси будь-якого ступеня складності. Найчастіше можна зустріти в заміських будинках і на садових ділянках наступні типи навісів, виготовлених з профільованого металопрокату:

Односхилі. Такі навіси мають досить просту конструкцію й можуть легко зводитися навіть людьми, що мають поверхневі знання в будівельній галузі. Вони можуть встановлюватися в будь-якій частині ділянки, тому що являють собою самостійну конструкцію. Також такі навіси можуть фіксуватися до фасаду основної будівлі, й виступати в якості його гармонійного продовження.

Двосхилий. Такий тип навісу зводиться в тих випадках, коли необхідно захистити від атмосферних явищ досить велику територію. Вони мають більш складну конструкцію, тому у індивідуальних забудовників можуть виникнути труднощі в процесі проведення будівельних робіт. Для створення двосхилого навісу необхідно спорудити посилену несучу конструкцію.

Арковий. Дуже складна конструкція навісу, яка повинна зводитися при дотриманні всіх норм і стандартів. У процесі проведення будівельних робіт у підрядників виникає необхідність у залученні спеціального будівельного обладнання та інструментів.