​Найкращі навчальні проекти для вашого будинку та саду

Іноді вирівнювання навколишнього середовища трохи - це все, що людині потрібно перетворити нову сторінку. Немає нічого кращого, ніж приймати хтось ідеї та поради та покращити себе самостійно! Це стаття для тих, хто любить DIY, володіє вільним часом на руках або просто як показує, як чудово їхній будинок та сад.

Ознайомтеся з цими простими, але креативними Інструктивними матеріалами та вирішуйте для себе, якщо DIY не є піком звичайної творчості людини:

Невидима книжкова полиця

Так, * вставте обов'язкове посилання Гаррі Поттера *. Крім того, якщо ви отримаєте один з них у вашому домі, ви можете провести соціальний експеримент і дізнатись, який відсоток людей, які вводять його, буде: "Вау, як ці книги стоять як такі?".

Найкраща частина - ви можете отримати більше одного!

Вертикальний сад

Цей насправді виготовлений із стандартного тримача кишені для взуття, який ми всі повинні погодитися, це трохи занадто нудна, щоб бути власником будь-якого взуття. Це буде виглядати набагато краще, особливо у вашому саду!

Фахівці також рекомендують, оскільки цей спосіб зменшує ваші маленькі рослини на захист від шкідників та загарбників (наприклад, ваш корінець, що не добрий).

Як переробити невеликий балкон

Для тих, хто поділяє мою нездорову нав'язливу ідею з милими балконами, це має стати найкращою частиною списку!

Отримайте власний балкон із снігом з ідеальною кількістю тіні та конфіденційності, які вам потрібно:

Трав'яні канавки в саду

Напевно, цей може виглядати не так красиво, але людина це корисно!

Експерти з шкідників погоджуються, що це надійний спосіб уникнути комах, що нападають на ваші рослини. Якщо ви приймете цю пораду, ви також заощадите собі багато болю в спині, яке поєднує в собі підбір плоду з рівня землі. І, мабуть, найголовніше, цей простий трюк значно зменшує споживання води у вашому саду.

Найкраща частина ще настала:

Ви можете використовувати весь свій компост!

Якщо ви ніколи раніше не створювали власний компост, ось список предметів, які ви напевно лежите навколо вашої кухні кожен день: живці трави,

щорічні рослини та бур'яни залишаються перед тим, як вони встановлюють насіння, фрукти та овочі, старі зрізані квіти, чайні пакети, кавову гумку.

Закриті екосистеми

Привілеї цього досить очевидні - це просто виглядає чудово. Уявіть собі, що ви прокинулися та побачите всі крихітні світи, які ви один раз створили.

Або для тих, хто любить темний твіст, світи, які ви потенційно можете знищити!

Закріпити подушку

Це просто не може бути простішим або елегантнішим. І вишня з цим проектом, це коштує вам лише 1 $, щоб зробити це.

Будь-який самовпевнений маяк домашнього декору знає, що краса в деталях, і це одна деталь, яка може пройти довгий шлях!

Пастка DIY Mosquito

Те, як це працює, як і будь-яка ловушка, насправді приваблює шкідників. Летючі комахи змушують вкладати яйця на носок на вершині, після чого їх вилуплені личинки падають на певну смерть.

Отже, це, безумовно, для тих, хто хоче стати масовим викрадачем у вільний час. Це цілком виправдано, однак, тому, що потрібно робити все це, щоб покращити свій будинок і сад, якщо ви повинні поділитися ними з деякими комахами, які після вашої крові!