​Нестандартні рішення в дизайні інтерєру

В даний час ми маємо можливість реалізувати в життя свої самі спокійні та оригінальні ідеї, пов'язані з новим плануванням дизайну будинку або квартири. Можна зробити свої фантазії та мечти реальністю, втілити їх у життя.

Ремонт в квартирі починається повним безладдям, але потом наступають ще приємні моменти, такі як, вибір штор або покриття пола.

Залишки будівельних матеріалів, пилу та відходи, дуже складно убрати з поверхні пола, це довгий і трудомісткий процес. На допомогу вам може прийти спеціальна техніка для прибирання. Пылесосы, пылеводососы и машины для мытья пола чудово справляються з поставленою метою, не залишаючи грязи ні найменшого шансу.

Все чисто, можна приступати до грандіозного перевоплощення ваших ідей.

Мотивы космоса в дизайне интерьера

Сейчас, дуже часто, в дизайні приміщень зустрічаються космічні теми. Це, звичайно, не зоряні галактики або планети сонячної системи на стелі або стінах. Прежде всего, подчеркивает космическую тему, асиметрія. Це можуть бути потолки у вигляді незвичайних фігур, асиметрично розташованих ниші, з обшиванням матовых і лакофарбових елементів декору, в строгих тонах. Можете оцінити такі перетворення, дивитись деякі фото дизайн спалень з цією темою. Відмінним доповненням стане світлодіодна підсвітка, яка зробить акцент на світ і тень.

Стекло

Космический дизайн великолепно сочетается зі стеклом. Це можуть бути, журнальні столи, незвичайна форма, пол або раковина, душова кабінка, розсувні дверні системи. Стекло, якщо його розфарбувати або наносити незвичайний малюнок, здатний змінити інтер'єр, придав йому особливу вишуку.

Добавьте світла

Сегодня светлые и просторные комнаты очень модный тренд. Здесь дуже важливо правильно расположить источники света. Величезний асортимент бра, світильників, столярів прикрасять ваш інтер'єр, зробить його світле і просторіше. Очень красиво смотрится стена-светильник. Она робиться з тонкого листа металу, окрашенного краскою. В ній можна викреслити кольори, фрукти або щось інше, тут працює ваша фантазія. Подивіться на фото дизайну ванної кімнати - і там можна побачити красиві світильники та бра.

Фактурные потолки

Натяжними потолками зараз нікого не дивишся, а накладні натяжні стелі мега популярні. Вони дуже добре передають імітацію шкіри, дерева, мрамора або кераміки, що допоможе створити неповторний стиль і придасть шикарний вид.

Непритязательные полы

Ламінат, плитка з кераміки, пробковий пол, не виходять з моди. Вони прості в уході і потребують лише у підтримці уборки, спеціальними, для певного виду покриття, засобами. Керамічну плитку можна очистити поломоечной машиною, а ламінат пропилесосити.

Антиквариат в домі

Крісла, столи, годинники, світильники, стулі, виконані в античному стилі, можуть стати головним акцентом кімнати, головне не перебирати, щоб квартира не нагадувала антикварний магазин. Якщо ви купили антикваріат в похованому стані, можна звернутися до реставраторам, які придадуть необхідний вид і зберігають "дух старин".