Інтернет-зоомагазин

Інтернет-зоомагазин доставки корму для тварин по Москві, Московській області і всієї Росії ХОЧЕТЕ купувати товари для тварин, ШВИДКО Вдало, дешево? Ми знаємо, як це влаштувати. Зоомагазин Multikorm.ru створений для того, щоб собаки і кішки не потребували ні в чому, а ви могли купити сертифікований корм і більше часу присвячувати спілкуванню і ігор. Що можна купити в зоомагазині?

Вы можете приобрести товары для своих любимцев на сайте petslike.net, огромный ассортимент товара и приемлемая стоимость Вас приятно удивят.

 Пропонуємо повну колекцію товарів для тварин - для всіх порід собак і кішок, різного віку і ситуацій життя. У нас в магазині ви купите їжу для вибагливих кішок і собак і знайдете, у що пограти. Ми зібрали в одному каталозі кращі бренди раціонів і ласощів, аксесуарів для прогулянок, поїздок, догляду, гігієни, сну. Багато корисного ви знайдете для дрібної живності в розділах для рибок, птахів, гризунів. Плюс ексклюзивна пропозиція - доступна доставка корму і аксесуарів в регіони. П'ять причин купити корм в зоомагазині Multikorm.ru: наші переваги 1. Отримуємо усі товари тільки від офіційних дистриб'юторів, що захищає вас від обману, а ваших вихованців - від небезпечного неперевіреного харчування. Даємо 100% гарантію достовірності і якості. 2. У нас дешево. Ціни на корм, аксесуари і наповнювачі нижче по двох причинах. По-перше, у нас є можливість недорого замовити корму і товари для тварин великими партіями у офіційних дистриб'юторів, це економить наші і ваші гроші. По-друге, ми не накручуємо ціну корму, вважаємо за краще продавати корм недорого, але багато. 3. Ми маневрені і не прив'язані до місця. Подорожуйте зі своїми вихованцями, виїжджайте в інші регіони і на дачу: де б ви не опинилися, ми привеземо харчування для собаки чи кішки, наповнювачі та інші зоотовари. 

Якщо вам потрібна доставка корму на роботу або додому - немає проблем. 4. Співпрацюємо з компанією «ПЕК» - кращим логістичним оператором РФ. Незалежно ні від чого, корм в ваш регіон привезуть точно в призначений час. У нас не буває ситуацій, які б залишили кішку або собаку без обіду. 5. Зоомагазин Multikorm.ru цілодобово відкритий для всіх.