Нюанси вибору кухні
Маленька кухня - біль голови для багатьох. Харчоблок розмірами 6 квадратних метрів не дає можливості розташувати велику кухню. Саме тому для створення місць для зберігання доводиться задіяти як стіни, так і підлогу, і навіть стелю, влаштовуємо на ньому антресолі. Якщо ви є господарем такої кухні, варто відразу визначитися в тому, чи буде кухонні меблі замовлятися за індивідуальними розмірами, або ви спробуйте знайти відповідний кухонний гарнітур. Оптимальним чином для такої кухні підійде кутова модель.

Готові кухні це - це найбільш економічний варіант за рахунок масовості виробництва. Більш того, більшість виробників пропонують моделі для типових розмірів кухонь, купить кухню в Киеве недорого в этом вам поможет магазин мебели Мебельторг !

Якщо прийнято рішення зробити кухню на замовлення, варто уважно підійти до питання вимірювання стін. Стіни в харчоблоках не завжди рівні, а тому потрібно виміряти довжину кожної з них, висоту стель, відстань до підвіконня, від вікна до стіни і таке інше. Все це дозволить оптимальним чином використовувати кожен квадратний сантиметр харчоблоку.

Що стосується розташування шафок, поличок, висувних ящиків, то в цьому питанні довіряти консультантові в салоні не завжди розумно. Такий працівник не несе відповідальності за комфортність користування меблями. А тому, варто самостійно зробити всі потрібні виміри.

Також варто заздалегідь опрацювати питання кількості і вмісту шафок. В умовах обмеженого простору необхідно максимально оптимізувати кухонні меблі використовуючи останні новинки в цій галузі. Варто розглянути переваги висувних секцій для шаф, механізмів для кутових коробів і каруселей - всі вони дають можливість раціонально організувати робоче місце для господині.

Вибираючи кухню, варто мати на увазі, що реальні розміри зібраного вироби можуть мати відхилення від одного сантиметра. Саме тому варто розібратися в такій послузі як збірка. Замовляючи збірку, в салоні варто розібратися, що входить дану послугу. Як правило, цей збірка шафок, установка на місце стільниці, у якій вирізається отвір для раковини. Підключення змішувача, газової плити, вбудованого обладнання в цю вартість не включено, так що, швидше за все, має сенс шукати установку, яка включає підключення вищевказаного обладнання. Взагалі при виборі кухні варто уточнити розташування газових лічильників, точок забору води, труби газу, розетки для холодильника і приладів та інші параметри. Часто буває так, що труби не дозволяють встановити шафки. У цьому випадку доведеться перетравлювати труби або вирізати задню стінку шаф, зменшуючи корисний простір на полицях, що також не дуже добре.

Якщо врахувати всі перераховані нюанси при виборі меблів для кухні, то дизайн харчоблоку буде радувати як красою, так і функціональністю.