​Обшивка балкона пластиковими панелями

Балкон давно вже перестав виконувати тільки свої чисто технічні функції. Зараз за рахунок нього можна збільшити корисну площу квартири, об'єднавши з житловою кімнатою. Крім того дизайн балкона може підкреслити загальну ідею оформлення інтер'єру квартири, завершити будь-яке дизайнерське рішення. І велику роль в цьому може зіграти обшивка балкону.

Раніше їх обшивали виключно деревом або гіпсокартоном. Однак з приходом на ринок будматеріалів пластика багато хто віддав перевагу саме його для оформлення дизайну балконів і лоджій. Пластикові панелі для балкона зараз використовуються набагато частіше і на те є ряд причин на яких ми зупинимося докладно.

Вы можете купить ж/д билеты Белая Церковь по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

У порівнянні з обшивкою балконів деревом пластик має цілий ряд переваг. В першу чергу це прискорені терміни монтажу, адже пластикові панелі не вимагають попереднього вирівнювання стін і подальшої обробки, що, безумовно, займає чимало часу. Крім того, пластикові панелі це різноманітність кольорів, текстур, можливість швидкої заміни панелей в разі потреби. Достатньо лише зняти стару панель і замінити на нову, причому без демонтажу каркаса.

Крім того пластик, як відомо, дуже зручний матеріал в плані догляду за його поверхнею. А це теж важливо, особливо якщо згадати, скільки труднощів доставляє догляд за деревом.

При виборі в якості обробки пластику часто вирішальну роль грає ціна матеріалу і вартість робіт з його монтажу. Балкон, обшитий пластиком, обходиться набагато дешевше, ніж балкон обшитий вагонкою. Однак не варто в гонитві за дешевизною забувати, що найчастіше ціна залежить від якості.

Варто, звичайно, звертати увагу на виробника і документи, що підтверджують якість матеріалу. І ніколи не треба забувати, що пластик може бути дуже токсичним. А з огляду на безпосередній вплив сонячних променів, ця токсичність може зростати в рази, особливо у дешевого пластику.

Розглядаючи позитивні властивості пластикових панелей, є сенс трохи детальніше зупинитися на особливостях їх в плані дизайну. Уміло експериментуючи з кольорами і текстурою пластика можна добитися дивовижних результатів. Можна підібрати пластикові панелі для балкона в тон вікон, можна ж навпаки додати трохи вишуканості скомбінувавши різні кольори і відтінки.

Наприклад, останнім часом часто використовують дуже цікавий прийом, коли зовнішню частину балкона закривають пластиковими панелями темніших відтінків, а внутрішню поверхню пластиком світлих тонів. Уявіть, як виглядає така комбінація при погляді з вулиці. Ваші гості обов'язково оцінять ваш дизайнерський хід і ніколи не помиляться дверима.

Пластиком можна обробити всі частини балкона, починаючи від стін і закінчуючи поручнями, а можна з таким же успіхом поєднувати його з іншими оздоблювальними матеріалами. Дуже вдале поєднання пластика з також користується широким попитом керамічною плиткою.

І ще одна цікава деталь є у пластикових панелей - вміло розташувавши їх можна візуально збільшити або зменшити розміри балкона. Так вертикально укладені панелі зроблять ваш балкон набагато вище, а ось ширина при цьому трохи зменшиться. Якщо ж панелі на балконі покладені горизонтально, то ефект буде протилежним. Можна укласти панелі і по діагоналі, проте в цьому випадку вам доведеться звернутися за допомогою до фахівців високого рівня. І такий спосіб не зовсім застосуємо до невеликих балконах.

Зробивши остаточний вибір на користь пластикових панелей для балкона, обов'язково порадьтеся з професіоналами. При неправильному монтажі ви можете нажити собі багато проблем в майбутньому. 

Так як панелі шириною 200-250 мм при навіть невеликому морозі можуть мати досить «блідий» вигляд за рахунок того, що вони мають невелику глибину входу, і тонкий пластик в цьому місці може лопнути з усіма витікаючими наслідками. І ще, не варто зловживати кольоровим пластиком, так як він технологічно більш крихкий, ніж білий.