Обустройство маленькой квартиры

Припустимо ви вирішили придбати квартиру. Але враховуючи нинішні ціни, вистачає тільки на однокімнатну. Не біда відповімо ми вам. Навіть таке житло можна перетворити на райський куточок для душі і тіла, проте над цим варто попрацювати.

В наше время экономное использование питьевой воды играет очень важную роль. Поэтому для экономии и учета расходуемой воды используются водомеры "Эконом". Многие семьи интересует информация, про российские счетчики "Эконом", так как это приборы высокого качества, длительного срока службы и доступной цены.


Перше що потрібно від дизайнера це бесіда з замовником, але потім крок який повинен бути обов'язковим а саме, заміна прорізів, стін на порожнечі, порожнечі на перегородки, зміна устаткування і так далі. Все це вже неймовірно змінити квартиру. Однак при цьому не забуваємо враховувати БНіП та норми будівництва. Що стосується світла - найкраще буде купити люстру стельову, так як вона не займе зайвого місця на підлозі, якого тепер не вистачає катастрофічно ...


Отже побажання враховані, але хто проживає в квартирі? Якщо це одна людина, то проблеми починаються і закінчуються на способі збирання спального набору і перетворення 1 кімнати зі спальні у вітальню. Куди цікавіше справи йдуть у сім'ях, особливо коли в наявності діти. Тоді доведеться перепланування кухні. Коли все зроблено, не забудемо зареєструвати кухню як кабінет, інакше доведеться все робити так як було. Ще одна проблема може чекати нас в передпокої, коли отвір миє бути в стіні, що несе, а це порушення СНіПа, що обговорюватися повинно тільки з архітектором плану будівлі.

Ще одні елементи, це тонкощі розташування сан вузлів, які не просто не повинні радитися, але й не повинні бути поблизу до спалень. Інакше буде виписаний штраф. Іноді не варто бігти за модою і міняти все підряд. Саме адекватне рішення в таких випадках послухати дизайнера і тоді він все скаже. Саме з його допомогою моно отримати ідеальний варіант для вас. Купити багато необхідне для облаштування можна і через інтернет, наприклад, магазин www.100lamp.ru допоможе підібрати відмінну люстру