Одноповерхові Каркасні Будинки Своїми Руками

Каркасный дом своими рукамиПеред Вами проект і приклад (фото етапів побудови будинку зібрані у відео слайд шоу, знаходяться внизу статті) поетапного будівництва невеликого каркасного будинку.Технологія будівництва своїми руками такого каркасного будиночка дуже проста, і не вимагає особливих професійних навичок.На фото етапи будівництва каркасного будинку показано в найдрібніших деталях і повторити етапи побудови пророблені автором нескладно і повторити їх своїми силами зможе навіть початківець майстер.Автор провів серйозні розрахунки і дуже чітко прорахував тепловтрати і необхідні умови для опалення будиночка.На мій погляд проект цього каркасного будинку вельми вдалий і володіє масою переваг, мінус один - початкові розміри закладені в проекті, але при необхідності розміри такого дачного будиночка можна легко збільшити.

 

Призначення каркасного будинку і вибір проекту.

 

В процесі проектування дачного будинку для ділянки в 6 соток мені хотілося слідувати головним архітектурним правилам, які можна виразити трьома словами - краса, міцність, зручність.Але саме останнє-то і не вимальовувалося. Зручний каркасний будинок в першу чергу повинен бути теплим.А вихідні умови для проекту у мене були такі:

 
     
  • використовувати будинок передбачалося протягом усього року;
  •  
  • магістрального газу немає і ніколи не буде;
  •  
  • встановлювати піч і працювати опалювачкою небажано;
  •  
  • електрична мережа - слабка, напруга - нестабільне (часто знижений).
  •  
 

Постійно опалювати всі приміщення будинку звичайних «дачних» розмірів електрообігрівачами дорого, а тільки одну кімнату - небажано.Періодичний характер опалення - нагрів під час приїзду з подальшим охолодженням - не кращий варіант для будівельних конструкцій.

Возможно вам понравится

каркасний одноповерховий будиночок 5х6
каркасний одноповерховий будиночок 5х6
каркасний будинок своїми руками
каркасний будинок своїми руками
Одноповерховий будинок своїми руками
Одноповерховий будинок своїми руками
Каркасний будинок 6 червня своїми руками
Каркасний будинок 6 червня своїми руками

Зберегти душу країни & Nbsp; & mdash; & NBSP; Русский репортер
Вітер тихо steletsâ полем, SURS steblâmi сухої трави і kamyse.Юра йде легким кроком в супроводі російського добровольця. Автомат підстрибує у нього за плечем.- Я відведу тебе до Сергійка! - Викрикує він, обертаючись до мене. Махає рукою, підганяючи. - До нього вже ...