Офісний ремонт

Одноманітні, казенні, практично аскетичні приміщення. Саме такими були офіси ще пару десятків років тому. Сьогодні все змінилося. Офіс - «обличчя» компанії, її «візитна картка», показник успішності і достатку.

До того ж психологи довели (причому дуже переконливо), що обстановка і дизайн робочої зони істотно впливають на продуктивність праці співробітників. Тому більшість московських офісів - це стильні і затишні приміщення, з прекрасним ремонтом і ергономічними меблями.

В наш компьютерный век сервис аутсорсинга ИТ-инфраструктуры стремительно развивается и оказывается высокопрофессиональными специалистами в разных сферах ИТ. Очень важным свойством ит-аутсорсинг является то, что для решения сложных специфических задач привлекаются грамотные опытные специалисты, подключаются системы обслуживания, контролирующие состояние инфраструктуры.


секрети ремонту

Найголовніше - визначитеся зі стилем, в якому буде оформлено приміщення, однак дизайн повинен відповідати спеціалізації вашого підприємства. Для солідного фінансової установи логічніше віддати перевагу класиці, а от для творчої майстерні або редакції підійдуть сучасні і навіть мінімалістичні стилі.

Продумайте планування офісу. Можна вибрати американський варіант - відкритий простір, розділене легкими перегородками, іноді переважніше зупинитися на кабінетах. Це знову-таки залежить від роду діяльності вашої фірми.

Зручні робочі місця - першорядне завдання для будь-якого якісного ремонту. Якщо співробітникам буде комфортно, продуктивність їх праці значно підвищиться. Не забувайте про зону рецепції і про переговорну кімнату Перша - «візитна картка», яка дає загальне враження про офіс. Друга повинна розташовувати до спілкування і бути дуже солідною і комфортною. У переговорних важлива хороша звукоізоляція.

Практичний керівник обов'язково подбає і про зону відпочинку для членів колективу. Не секрет, що реалії такі, що співробітникам доводиться проводити на роботі набагато більшу кількість часу, ніж це визначено законодавством, тому вони час від часу повинні відволікатися від робочого процесу. У приміщеннях для відпочинку іноді обладнають і міні-кухню.

Організація освітлення - ще один важливий момент в офісному ремонті. Воно повинно бути комплексним і максимально наближеним до природнього. В цьому випадку навантаження на очі буде мінімальним, а висвітлення найбільш оптимальним. Використовуйте стельові світильники, настільні лампи і лаконічні підлогові світильники.