Оформлення житла декоративним каменем

В оформленні сучасних будинків і квартир все частіше використовується декоративна кам'яна кладка. В основному, каменем облицьовують одну або дві стіни, виділяють окремі кути кімнати, виконують невеликі вставки. Перевагу варто віддати коричневим і пісочним відтінкам каменю, вони додають тепла і соковитості приміщенню.

В настоящее время все большей популярностью пользуются люди, обладающие особенным даром - даром предвидения, даром лечения души и тела, поэтому помощь экстрасенса в большинстве случаях необходима и незаменима. Этот Великий Божий Дар поможет победить любую болезнь и решить проблему.Найактуальнішим місцем для каменю в інтер'єрі є кухня, особливо та стіна, яка розташована поруч із зоною готування. Це обумовлено тим, що даний матеріал дуже практичний - не вбирає запахи і бруд, за ним легко доглядати. З використанням кам'яної кладки можна додати шику барній стійці, виконати підставу для столу або виконати імітацію вогнища.

Декоративний камінь найчастіше використовують при обробці камінів, що, безумовно, додає затишку (особливо в заміських будинках, на дачах). Різноманітні стелажі і полиці з цього матеріалу будуть хорошою альтернативою дереву. Однак такі полиці або схожі елементи декору погано підходять для спальні. Якщо ж Вам все-таки хочеться додати їх до кімнати для сну, то краще обмежитися зоною, де розставлені кімнатні квіти.

Дуже презентабельно кам'яна кладка виглядає у вітальні, за умови її вибіркового застосування. Таким способом можна виділити незвичайне дзеркало, старовинний стіл або комод, велику картину. Даний тип декору являє собою якусь подобу всім відомої мозаїки, так як виконується фрагментарно і, в основному, з невеликих елементів. Ефектно виглядатиме арочний прохід або ніша, особливо з використанням сірих відтінків каменю.

Великі кам'яні злами і груба кладка чудово підійдуть для створення чоловічої зони на дачі (звичайно, за умови, що на Вашій ділянці стоїть добротний будинок, а не будівельний вагончик). Особливу увагу варто звернути на освітлення, правильно направлене світло здатне додати таємничості і колориту приміщенню. Вміло підібрані меблі, великі і трохи грубуваті, дозволять Вам виконати інтер'єр у стилі Середньовіччя. Але не варто забувати і про деталі, супутніми елементами повинні стати ковані речі і шкури, книги в шкіряних палітурках, а ось скляні вазочки і плюшеві іграшки будуть зайвими.

Говорячи в цілому, даний матеріал з одного боку здатний додати розкіш, старовину у Ваш дім, а з іншого навпаки - вносить новизну і сучасність, дозволяє робити акценти на найбільш значущих для Вас речах.