Омолодження шкіри

Біоревіталізація - це ін'єкційна процедура, вироблена з метою швидкого омолодження, насичення вологою шкіри (від лат. Re-відновлення, vita-життя).

Найчастіше, з цією метою використовуються препарати на основі нестабилизированной гіалуроноовй кислоти, або в комбінації гіалуронової кислоти з іншими біоактивними компонентами (амінокислоти, вітаміни, нуклеотиди, солі янтарної кислоти і т.д.).

Во все времена женщина старалась выглядеть красивой и привлекательной в каком бы возрасте она не находилась. Почувствовать себя молодой и неотразимой поможет биоревитализация - процедура, которая устраняет множество проблем кожи, делая ее упругой и увлажненной, сокращает морщины и восстанавливает ее здоровый цвет.


Після біоревіталізації настає миттєвий ефект зволоження, помітний вже з другого - третього дня, і віддалений результат після всього курсу процедур, що полягає в підвищенні тонусу шкіри, зменшенні зморшок, зміцнення овалу обличчя. Це можна пояснити тим, що спочатку молекули гіалуронової кислоти, потрапляючи в дерму посилено притягують молекули води, що створює швидкий ефект зволоження, а з часом, ін'єкції гіалуронової кислоти починають активувати фібробласти, підвищується синтез колагену і еластину, поліпшується якість шкіри.

Процедурою можна поліпшити якість шкіри не тільки на обличчі, але і на шиї, декольте, тилу кистей. Останнім часом все частіше стає затребуваність биоревитализация тіла - сідниці, плечі, надпліччя, стегна та ін. Сучасні жінки стали набагато вимогливішими до своєї зовнішності. Тому бездоганність і сяйво шкіри тіла така ж необхідність, як і обличчя. Це свого роду, ознака успішності в сучасному суспільстві