Основні етапи електромонтажних робіт
У наш час вже неможливо уявити, як можна обійтися без електрики. Багато хто не замислюються про це до того моменту, поки з якихось причин електрику відключать. Відразу настає питання, що робити без того чи іншого електричного приладу.
В наше время очень многие люди покупают либо продают квартиры и сталкиваются с большими проблемами купли-продажи. Поэтому агентство недвижимости и создано для разрешения этих проблем быстро, грамотно, на высоком профессиональном уровне.
Якщо електрики не буде в будинку, або її відключили через технічні проблеми, які тимчасові і незабаром проводиться потрібний ремонт, або трапилася серйозна поломка у Вашому приміщенні, а це вже набагато серйозніше проблеми і тому так важливі електромонтажні роботи на етапі будівництва будинку або в звичайному ремонті.
Етап проектування:
Для початку узгоджується докладний план проведення електромонтажних робіт. Який матеріал буде використовуватися, в яку ціну і в якій кількості від цього залежить якість ремонту. Краще на цьому не економити.
Підготовчий етап:
На першому місці даного етапу відбувається демонтаж приміщення,
видалення старих проводів, якщо такі є, всіх не потрібних розеток і
вимикачів.
Так звана брудна робота - на цьому етапі проводиться буріння стін
для прокладування проводів, організація кабельних лотків і колодязів для
електропроводки, а також для телефонних проводів, сигналізацій і т.п. якщо погоджено по проекту.
Наступне завдання полягає в тому, щоб провести дроти, там, де ми проводили штроблення. Буває два види прокладання дротів: прихований і відкритий. У кожного свої переваги і недоліки. Наприклад, у відкритої проводки гідності в тому, що в разі непередбаченої поламки, можна відразу полагодити, а у прихованій плюси в тому, що проводку взагалі не видно і до того ж вона не заважає. Важливо правильно приєднати проведення до розеток і вимикачів.
Заключний етап:
Тепер залишилося за малим, зробити чистову обробку приміщення, тобто стін, підлог, стель, а також підвісити люстри і поставити розетки.
Контрольна перевірка:
Останній етап - перевірочний, тобто йде перевірка на працездатність і якість виконаної роботи. Якщо допущений найменший промах, то терміново потрібно ремонтувати, адже з електрикою жарти погані. Потрібно все детально перевірити на рівень стрибків напруги і при необхідності встановити стабілізатор.
Також робітники повинні надати докладний звіт виконаної роботи, тому в ремонті ідеального плану не буває. А також провести інструктаж з техніки безпеки клієнта.