​Основні критерії при покупці люстр стиль, тип і потужність освітлення

Найважливішою завершальною частиною будь-якого домашнього інтер'єру після закінчення ремонту в квартирі, як відомо, є освітлення. Установка освітлювальної техніки в будинку - фінальний акорд домашнього ремонту, якому необхідно приділити особливу увагу. Для того щоб люстра оптимально підійшла для Вашого приміщення необхідно при покупці враховувати 3 основні критерії: стиль, тип і потужність.

стилі люстр

Люстри в класичному стилі - актуальні у всі часи. Люстри, відповідні традиційним критеріям, прикрасять і безсумнівно додадуть розкоші в будь-який інтер'єр. Класичні люстри будуть довго радувати Вас своєю вишуканістю і витонченістю. Для цього стилю характерне поєднання золота, срібла або бронзи з кришталевими елементами розкидають «діамантові» відблиски. У колекції Apriory фірми Wunderlicht переважно використовується кришталь Asfour, що містить 30% PbO (оксиду свинцю). Цей кришталь ідентичний за складом з кришталем Swarovski Strass - найдорожчою і якісною лінії кришталю Swarovski. Багато колекцій складаються з світильників з позолоченою арматурою. При цьому для позолоти використовується золото 24К. Світильники Wunderlicht - це поєднання німецької якості, високотехнологічного виробництва та світової культурної спадщини в дизайні предметів інтер'єру.

Качественные компрессоры Вы можете приобрести на сайте https://www.krialenergo.ru/catalog/kompressori/ по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Сучасний стиль або Люстри в стилі модерн "Modern"

Модерн-пропорційність, легкість конструкцій, неповторне оформлення металевих складових, вдале поєднання між практичністю і естетичністю. Люстри в стилі модерн втілюють струнке єдність інноваційних технологій і прикладного мистецтва.

Люстри в стилі кантрі - натуральні матеріали, особливо дерево основа стилю кантрі. Деталізація інтер'єру - головна умова для створення домашньої атмосфери. Тому люстри кантрі не тільки важливий освітлювальний прилад, але і декоративний елемент, який обов'язково повинен бути витриманий в даному напрямку. Люстри в стилі кантрі рівномірно розподіляють світловий потік по всьому периметру приміщення, світіння виходить м'яким і надає релаксуючу дію. У кантрі-стилі оформлялося більшість будинків французької, англійської, американської села, де завжди прагнули поєднувати комфорт, функціональність і акуратність.