Основні переваги й недоліки цегляних будинків

У сучасному будівництві досить популярне використання різноманітної цегли. Подібний будівельний матеріал відрізняється досить високою міцністю й довговічністю, порівняно з іншими будівельнихми матеріалами. Довкі роки цегла не втрачає своїх якостей.

Сегодня многие мечтают о собственном доме с участком земли в спокойной и красивой загородной зоне. Прекрасным решением этой сложной задачи будет возможность купить таунхаус в Подмосковье , который обладает всеми лучшими качествами, чтобы жители и гости по-настоящему чувствовали себя уютно, удобно и комфортно.

Переваги цегельних будівель

Варто звернути належну увагу, що цегла, як і бетон, є вогнестійким будівельним матеріалом. У будівлях подібного типу допускається використання абсолютно різноманітних будівельних матеріалів для оздоблення стін і стелі. Для оздоблювальних робіт, допускається використання натурального каменю, також можна використовувати плитку, цеглу для облицювання й різні штукатурні суміші.

Крім того, цегельні будови стійкі до всіляких атмосферних впливів і температурних перепадів. Цегла стійкий до зараження грибковими захворюваннями, мікроорганізмами й бактеріями цвілі. Цегла володіє прекрасними тепло- й звукоізоляційними якостями. Цегляні будівлі без проведення реконструкційних робіт можуть прослужити приблизно 150 років.

Основні недоліки

До основних недоліків цегельних будівель ставиться досить висока собівартість по відношенню до інших будівельних матеріалів. Всі цегляні будівлі вимагають обов'язкового монтажу найбільш придатної опалювальної системи, що, у свою чергу, робить житлову споруду найбільш дорогою. При будівництві необхідно використовувати виключно якісний будівельний матеріал.

При проектуванні житлового цегляного будинку необхідно врахувати всі нюанси. Повинно максимально точно розраховуватися кількість планованих кімнат і поверхів. Для цегельних будівель необхідно використання підходящої фундаментної основи. У майбутньому проекті необхідно прораховуватися все - покрівля, оздоблювальні роботи, електро-, водо- та газопостачання. Для створення проекту краще всього звернутися за допомогою до професіоналів.

Від спочатку грамотного створеного проекту повністю залежить і кінцевий результат. Як для створення проекту, так і для виконання всіх монтажних і будівельних робіт необхідно звернутися за допомогою в будівельну компанію. Де висококваліфіковані фахівці виконають всі будівельні та оздоблювальні роботи.