Особливості стилю ретро

Ретро-стиль, найчастіше, визначається тимчасовими рамками в межах ХХ сторіччя. До нього відносять в основному шістдесяті роки. У наш час стилем ретро стала називатися спроба відтворити в сучасному інтер'єрі актуальні тенденції старовини.

Серед нинішніх дизайнерів даний напрямок є досить популярним і вже не обмежує себе певними часовими рамками. Так, скажімо, в оформленні приміщень можуть використовуватися предмети, компоненти з декількох етапів розвитку ретро-стилю. Тут головне - поєднання колірної гами, фактури і форми предметів інтер'єру.

В наше время при ремонте квартир и других помещений все более популярными становятся услуги дизайнеров интерьеров, так как креативные дизайн интерьера от he.D creative group превращают помещение в уникальный неповторимый шедевр, который будет приносить радость, восторг и хорошее настроение людям.Дизайн кімнати в стилі шістдесятих вимагає включення деяких відмінних особливостей в оформленні. В першу чергу, - це присутність в приміщенні меблів правильних геометричних форм, кілька незграбною. Дивани, ліжка і крісла повинні бути злегка жорсткуватими, щоб відповідати загальній картині стилю.

Для ретро також характерна наявність на предметах меблів орнаменту у вигляді геометричних фігур. Актуальним також буде вкраплення квіткових візерунків в предмети інтер'єру. Що стосується колірної гамми, то тут потрібно використовувати основні кольори, злегка приглушені.

http://www.valeriya-ivanovo.ru/Ще однією особливістю ретро є розвішування бісерних штор в отворах, де можуть замінити собою двері. Так, виглядає це незвично для "пересічної людини", але дуже цікаво, подібний "прийом оформлення" можна зустріти, напевно, в одного з декількох сотень людей в квартирі. Так що не стримуйте себе і дайте волю фантазії - всі нестандартні рішення будуть тільки в плюс, але пам'ятайте і про те, що все має бути в міру.

Таким чином, вирішивши зробити оформлення свого інтер'єру в стилі ретро, необхідно враховувати ряд особливостей цього напрямку, від самих незначних деталей до загального планування приміщення.