​Особливості установки деревяних сходів в приватному будинку

Якщо господар котеджу цінує унікальний дизайн, відмінний комфорт і надійність конструкції, то йому обов'язково необхідно встановлювати дерев'яні сходи.

Найкраще, щоб вона була з бука або дуба. У такий деревини відмінні характеристики міцності, велика стійкість до зносу. Незважаючи на те, що сходи дерев'яні встановлюється вже після того, як закінчено будівництво, її проект повинен бути складений заздалегідь.

Установка своїми руками

Для того щоб виконати монтаж сходів власноруч, потрібно уважно переглянути інструкцію. У ній завжди є безліч корисних порад і нюансів, без яких важко створити міцну конструкцію. Сходи - це завжди місце підвищеної небезпеки, тому дуже важливо встановити її правильно.

Емкостные, напольные бойлеры Вы можете купить на сайте по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

При монтажі враховуються навіть психологічні чинники, які впливатимуть на сприйняття підйому людським оком. Її нахил не повинен бути більше тридцяти градусів, щаблі краще не робити вище 18 сантиметрів, а по ширині вони не можуть бути менше 30 сантиметрів. На одному прольоті має бути непарна кількість сходинок.

Під час установки потрібно враховувати деякі поради:

спочатку потрібно встановити тятиву на стіні, тому спершу проводиться лінія олівцем на тому місці, де вона буде розміщуватися;

також на тятиві відзначаються місця кріплень і стійок;

саму тятиву прикріпити потрібно за допомогою глухарів;

установка ступенів проводиться за допомогою спеціальних пазів;

поручні і балясини встановлюються в самому кінці.

Для того щоб підвищити надійність, дерев'яні сходи встановлюються на косоурах. Це спеціальні несучі балки, які можуть бути зроблені навіть з профільних труб. Сходи на косоурах можуть монтуватися в самих різних приміщеннях.