Оздоблення декоративним каменем

Останнім часом декоративний камінь став дуже популярним. Його застосовують як для внутрішньої, так і для зовнішньої обробки приміщень. Причому штучний декоративний камінь вельми доступний за ціною, тому його все частіше використовують навіть у звичайних квартирах і будинках.

Для того, щоб почати монтаж каменя на стіну, необхідно знати точну кількість самого каменю, а також клеїть речовини та затирання. Це легко порахувати, знаючи параметри площі, на яку буде монтуватися камінь.

Современная жизнь человека сопровождается огромным количеством различных проблем и стрессов, в результате которых происходит истощение организма, недостаток определенных витаминов. В летнее время витамины пополняются в виде овощей и фруктов, а для холодного времени рекомендуются витамины ортомол, которые являются сбалансированной биологической пищевой добавкой и служат для профилактики и лечения различных заболеваний.


При підрахунку слід врахувати, що для гладких поверхонь використовується плоский камінь, а для опуклих - кутовий. Це дозволить розрахувати, яка кількість кутових і плоских елементів каменю слід закупити.

Ортомол АМД Экстра


Стіни перед монтажем слід підготувати, тобто знежирити і прогрунтувати. На шпалери монтувати камінь не варто, оскільки при контакті з рідиною, яка є в складі клею, шпалери можуть відійти від стіни, тому ваша кладка розвалиться.

Перед монтажем, продумайте варіант розташування каменю, так, наприклад, змонтувати камінь можна подібно до цегляної кладки, або, розташувати камінь строго один над іншим, змонтувати в хаотичному порядку та інше. Можна залишити зазори, можна цього не робити. Це справа смаку, просто визначитися необхідно заздалегідь.

Гарантувати перед монтажем потрібно не тільки стіну, але і сам камінь, вірніше тильну його частину, якої він буде кріпитися до стіни. Нанести грунтовку можна пензлем.

Як монтувати штучний камінь Далі, коли поверхні підготовлені, слід приступити до нанесення клейової маси. Вибір цього розчину залежить від виду поверхні і самого каменю. Тому, прийшовши в магазин, зверніть увагу на написи на упаковці, і виберіть саме ту клейову основу, яка підходить для вашого каменю.

Наносити клейову масу слід безпосередньо на стіну. Зробити це найкраще шпателем. Починайте монтаж знизу, з дальнього кута кімнати, рухаючись до виходу.

Після нанесення клею притисніть до стіни камінь, краще простукати краю гумовим молотком для кращого схоплювання. Будьте обережні, тому що декоративний камінь крихкий, і його можна легко пошкодити.

Після того, як камінь змонтований, покрийте його зверху звичайним лаком, для додання блиску, а стики між каменями заповніть затіркою.