П​ереваги та недоліки пластикових вікон

У наш час все більшу кількість людей віддають перевагу металопластикових вікон. Вікна з ПВХ в порівнянні зі звичними нам дерев'яними мають ряд переваг. Вони не вимагають ретельного догляду, надійні, економічні і довговічні. У них прекрасна звукоізоляція і доступні ціни. Та й інтер'єр виглядає набагато акуратніше. Розглянемо в цій статті переваги і недоліки пластикових вікон.

Узнайте подробную информацию о top 10 cryptocurrency прямо сейчас!

Проведені лабораторні дослідження на предмет довговічності показують, що пластикові вікна з ПВХ профілів мають тривалі терміни експлуатації. За результатами тестів проведених на випробувальних стендах, і виходячи з досвіду експлуатації, підтвердилися результати лабораторних випробувань, в яких вікна цілком себе виправдали. Що стосується кольорових профілів, тут досвід показує, що якщо пофарбовану поверхню не захищати, вона під впливом навколишнього середовища профіль втрачає колір протягом декількох років. Тому у профілів стали захищати лицьову сторону шляхом ламінування, або нанесенням на поверхню двокомпонентного акрилового лаку. Інакше на них може утворитися корозія. Так само кольорові профілі повинні бути забезпечені достатньою вентиляцією зовнішніх камер, щоб не допустити застою гарячого повітря в них. Якщо забезпечена правильна вентиляція і захист зовнішніх поверхонь, то кольорові профілі будуть служити десятиліттями.

Так як профілі ПВХ мають тривалий експлуатаційний термін, дуже важливо забезпечити їх стійкість до різних погодних умов. Величезну роль в обробці і стійкості до впливу атмосферних явищ грають стабілізатори. Як стабілізатор використовується свинець, який в поєднанні з модифікаторами з акрилу дозволяють легко встановлювати пластикові вікна і забезпечують стійкість до змін у навколишньому середовищі.

Що стосується дерева, то його основна перевага в тому, що воно є продуктом екологічно чистим. Тільки догляд за ним набагато складніше, такі вікна не довговічні, вони від впливу навколишнього середовища тріскаються або набухають від вологи, в результаті втрачається естетичний вигляд, і з'являються тріщини в рамі і протяги. Всі пластикові вікна Рехау мають тривалий термін служби і розраховані на 30-40 років експлуатації, при цьому, не вимагаючи додаткового щорічного утеплення. Встановлювати їх можна і в будинку і на дачі.

Металопластикові вікна VEKA від виробника в поєднанні зі спеціальними склопакетами, які підібрані по відношенню до умов експлуатації правильно, надійно захищають приміщення від стороннього вуличного шуму і надовго здатні зберігати тепло. Вони прекрасно витримують температурні перепади від -60 градусів і до + 75, не схильні до підгнивання і усихання. Зберігають під час всього терміну експлуатації свій вид товарний. Їх немає необхідності регулярно зашкурівают і фарбувати свої вікна. І ще один плюс важливий, в порівнянні з сучасними дерев'яними вікнами те, що у ПВХ профілів невисока ціна. Таким чином, у пластикових вікон переваг більше, ніж недоліків.