Парове опалення будинку

Системи парового опалення характеризуються універсальністю, надійністю, ефективністю і функціональністю. Парове опалення відрізняється простою схемою роботи, система проста в установці і експлуатації, встановити котел можна самостійно.

В современном мире огромное внимание уделяется качеству продукции или материалов, качеству подготовки специалистов различных профессий и должностей. Поэтому повышение квалификации специалистов является одним из важных требований подготовки кадров для работы в современных фирмах или компаниях.


Центральним елементом системи є паровий котел, пар в магістраль і радіатори забирається через парову турбіну або за допомогою спеціальної редукційної установки.


Отже, в процесі функціонування системи пар перетворюється в конденсат і повертається самопливом до джерела тепла. Для підвищення ефективності системи для прогону конденсату використовується насос.

Ефективність роботи системи парового опалення залежить від якості використовуваного обладнання та матеріалів, до особливостей системи можна віднести можливість використання труб невеликого діаметру.

Організація парового отопленія Способи організації системи парового опалення:

1. Одноконтурна схема - призначена для опалення приміщення;

2. Двоконтурна схема - крім обігріву будинку забезпечує нагрів води.

У паровому опаленні використовуються спеціальні котли та радіатори, здатні витримати високу робочу температуру. Магістралі розводять верхнім або нижнім способом, при цьому застосовуються вертикальні або горизонтальні трубопроводи. Вибір труб визначається специфікою експлуатації приміщень.

Парові котли поділяються на види за типом споживаного палива:

1. Природний газ;

2. Тверде паливо;

3. Рідке паливо;

4. Комбіноване паливо.

Важливим фактором у визначенні остаточної вартості робіт з облаштування парового опалення в будинку є тип використовуваних в системі труб. Найбільше ефективністю в опалювальній системі відрізняються мідні труби, яким не страшні високі температури і сильний тиск в трубопроводі. Практично не поступаються мідним трубам оцинковані і нержавіючі вироби, при цьому обходяться вони дешевше.