Переваги дерев

Збираючись побудувати будинок на дачній ділянці, обов'язково потрібно правильно вибрати основний матеріал, щоб будинок вийшов не просто красивим, але і міцним, довговічним, надійним і практичним. Природно відразу на думку спадає тільки один матеріал - дерево.

В наше время широко набирает популярность такой вид жилья как таунхаусы, которые представляют собой малоэтажные комфортабельные дома, совмещенные друг с другом боковыми стенами и являются оптимальным вариантом для желающих жить за городом с комфортом.


Дерев'яні будинки. особливості

Такі будинки славляться тим, що для їх будівництва використовується дійсно унікальний матеріал, який ми отримуємо від природи. Так що відразу потрібно зазначити, що витрати на виробництво такого матеріалу є мінімальними.

Багато років саме деревина вважається основою для будівництва будинків. І сьогодні практично нічого не змінилося, природні природні матеріали так само популярні, ефективні і привабливі.

Чому саме дерев'яні будинки?

1.Древесное волокно має особливу структуру, адже дерево в першу чергу, славиться тим, що воно здатне пропускати свіже повітря в приміщенні, а це ж важливо. Так що в таких будинках завжди панує особливий мікроклімат, в них легко дихати, а це особливо важливо для людей, які відчувають проблеми з дихальною системою.

2. Дерев'яний матеріал не тільки красивий, але і різноманітний, а це чергова його перевага. Дерев'яні стіни здатні непогано підтримувати оптимальну вологість повітря, при цьому тепло в приміщенні буде збережено.

3. Дерев'яний будинок має малу вагу, а це одне з важливих переваг, завдяки яким, багато людей бажають побудувати саме такий будинок. Для його будівництва не потрібно заливати важкий фундамент, з чим деколи, доводиться стикатися, будуючи будинок з інших видів матеріалів.

4. Будувати дерев'яний будинок можна тоді, коли ви самі того забажаєте, багато інших матеріалів похвалитися такими перевагами не здатні. Навіть у сильний мороз, можна починати будівництво будинку з дерева, природно, робити це з цегли або каменю небажано.

Нюанси, про які потрібно знати

Не забувайте, що дерево - це природний матеріал, а значить, він схильний до руйнування з боку різних шкідників. Це можуть бути: комахи, грибки, бактерії і т.д.

Дерево має пористу структуру, а значить, здатне легко вбирати і віддавати вологу, а значить, це може призвести до руйнування деревини, враховуйте це.