Переваги натяжних стель

Незважаючи на те, що в натяжних стелях є недоліки, вони все одно користуються великим попитом. Їх встановлюють як в квартирах після капремонту, так і в новобудовах. Натяжні стелі чудово вписуються в інтер'єр будь-якого приміщення. Навіть стилістика дизайну буде виглядати набагато гармонійніше, якщо використовувати полімерне полотно з графічним малюнком.

Вибір натяжних стель

Що стосується вибору натяжних стель, то тут потрібно звертати увагу на архітектурну забудову квартири. Все можливо, що красивіше впровадити тканинну стелю, а не полівінілхлорид. Хоча плівка має більше переваг, особливо, коли вашу квартиру затопили. У цьому випадку, натяжна стеля утримає всю рідину, яку потім можна буде видалити без збитку для підлоги і меблів.

Текстура натяжної стелі на основі полімерної плівки може бути матовою, прозорою або з малюнками. Непогано себе зарекомендувала фотодрук, який наноситься безпосередньо на полотно. Крім цього, щоб поліпшити дизайнерську замальовку, монтують вбудовані світильники. Вони забезпечують нормальне освітлення і знижують ризик згоряння самих лампочок.

В наше время в новостройках или при ремонте квартир особое внимание уделяется качественному и экономному освещению. Именно такое освещение дают лампы светодиодные купить , которые можно в интернет-магазине освещения Brille и убедиться в их экономичности, практичности, долговечности.


Основні відмінності і стилістика

Тканинниа стеля і матеріал на основі плівки відрізняються між собою монтажем. У першому випадку, достатньо лише встановити каркас, а потім закріпити полотно в спеціальних замках. Практично за схожою схемою проводиться монтаж плівки, тільки додатково використовується теплова гармата. З її допомогою нагнітається тепле повітря, яке вирівнює полімерний матеріал по всій поверхні.

Чому ж така популярність у натяжних стель? Їх, з самого початку виробництва, стали використовувати в Європі. Вже звідти, наші фахівці отримали технології виготовлення полімерних полотен. І лише через деякий час, результати їхніх праць з'явилися на будівельному ринку.

Якщо порахувати часовий графік, то часу від появи і серійного випуску натяжних стель пройшло небагато. Зате вражає різноманітність матеріалу, яку можна зустріти в магазинах. Можна з легкістю перетворити квартиру, а заодно і зайнятися імпровізацією зі стилем.