​Переваги та недоліки панельних будинків

Переваги та недоліки панельних домовПанельние будинку або «хрущовки» були популярні в самому початку їх тотального будівництва в шістдесятих роках двадцятого століття. Таке нехитре назву вони отримали завдяки часу, в яке будувалися, точніше сказати при якому державного діяча, при Хрущові М.С.

Це будівельний об'єкт для масового споживання, тобто доступний більшості.

Переваги будинків панельного типу

Висока швидкість будівельного процесу. Будинки будуються за один квартал, максимум рік (в порівнянні з іншими типами жител, це дуже швидко, в середньому вдвічі).

Качественная керамическая плитка купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Низька собівартість, внаслідок чого дешевизна квартир в такому будинку.

Роками відпрацьована і вельми проста у виконанні будівельна технологія. Внаслідок цього, якість побудованих об'єктів можливо спрогнозувати і воно буде незмінним.

Будівельні роботи можна проводити за будь-яких погодних умовах.

Практично відразу після як будинок буде зданий в експлуатацію, можна займатися ремонтними роботами.

Квартири такого типу можна виставити на вторинний ринок. Особливо це стосується квартир в центрі міста, в районах преміум класу.

недоліки

Як і раніше навіть в наші дні, головним і вагомим мінусом залишається низька звукоізоляція. Природно, така неприємна деталь устраняеми: знадобляться шумоізолюючі матеріали.

Низький рівень тепла. Обумовлюється типовий конструкцією будівель такого будівництва. Негерметичні шви між панелями сприяють ще більшій втраті тепла.

Типове планування квартир. Чим нижче поверх, тим менше шансів перепланувати своє житло.

Обмежений час «життя» панельних споруд. Межує на позначці 40-50 років.

Само собою, відмінності між «хрущовками» минулих часів і і новими панельними будинками під ключ є і дуже вагома.

По-перше, була поліпшена тепловий захист, так як застосовуються новітні матеріали.

По-друге, зроблені революційні для панелей зміни в параметрах: стельові плити вище, відстань між несучими стінами більше, просторіше кухні, наявність двох санвузлів, гардеробної кімнати. У більшості випадків передбачається скління балконів і навіть лоджій.

Звичайно, якщо в ваших найближчих планах виникла ідея вкласти з великими труднощами зароблені гроші в хорошу нерухомість, то даний варіант безумовно не підходить. Необхідно пам'ятати, що в гонитві за дешевизною можна програти в матеріальному добробуті.