Переваги теплої підлоги в умовах реалій


У моего знакомого ,случилась проблема, с земельным участком. Сосед произвел самозахват куска участка, в решении этого инцидента нам помогла компания 


З кожним роком людей, які бажають встановити у себе систему опалення під назвою «тепла підлога», стає все більше. Це не дивно. Кому ж не хочеться комфорту та економії? Саме це і може повною мірою забезпечити тепла підлога електріческій.В відміну від стандартного централізованого опалення система «тепла підлога» дуже грамотно розподіляє тепло: на рівні підлоги температура повітря становить від +24 до + 30 ° С, на рівні живота і грудної клітки - 20-24 ° С, а голова, як їй і належить, знаходиться в прохолоді - 18-22 ° С.

Такий розподіл тепла стало можливим завдяки відсутності конвекційних потоків, що також сприятливо позначається на зменшенні кількості пилу в будинку. Не може не порадувати і економія електроенергії (10-20%) при відсутності додаткових обігрівальних приладів.
Де можна встановлювати тепла підлога?

Кабельні системи теплих електричних підлог можна встановлювати практично в будь-якому приміщенні і в підлозі будь-якої конструкції (бетонний, дерев'яний і т.д.). Їх монтаж можливий у ванній, басейні, офісі, на кухні, лоджії, балконі і т.п. Є сенс встановлювати тепла підлога на даху (захист від утворення бурульок), біля трубопроводу (захист від утворення полою), а також в теплиці, парнику, під садовими доріжками і т.д.

На практиці доведено, що експлуатаційний термін теплої підлоги при правильному монтажі не менше 50 років, а деякі моделі, за словами виробників, можуть служити до 80 років.

В умовах суворого клімату можлива відмова від централізованого опалення на користь теплої підлоги. У даному випадку велику роль буде грати теплоізоляція приміщення. Принаймні, тепла підлога - прекрасний вихід обігрівати приміщення в осінньо-весняний період, коли централізоване опалення ще відключено, а в будинку вже прохолодно.
Скільки енергії споживає тепла підлога?

В середньому, в стандартній ванній кімнаті площею 1,5 м², за умови того, що система працює постійно, місячний витрата електроенергії становить близько 80 кВт. Споживання енергії залежить від таких факторів, як режим експлуатації, теплоізоляція приміщення, підтримувана температура.