Перевезення відходів

Для безпосереднього збору відходів і перевезення на невеликі відстані, в густо населених районах міст використовують сміттєзбиральні машини середньої вантажопідйомності, з об'ємом кузова 15-20 м3 і зі ступенем стиснення 1: 3. В мало населених сільських районах більш економічні невеликі машини з об'ємом кузова 7,5-10 м3.

Вибір сміттєзбиральної машини залежить від виду відходів і умов збору. Сміттєзбиральні машини можуть відрізнятися видом шасі, конструкцією, а також підйомником і пристроєм пресування. Сміттєзбиральні машини в основному складаються з двох частин - тягача (кабіна шофера і шасі), а так само ущільнювача і накопичувача відходів. Розмір для різних типів сміттєзбиральних машин змінюється від 5 м3 до 23 м3. Шасі машини може бути тягачами з 2 осями (добре маневрують, тому краще пристосовані для міст) або з 3 осями (краще пристосовані для сільської місцевості).

В наше время острой проблемой является защита городского населения от негативного влияния отходов бытовых и производственных, остатков материалов и полуфабрикатов. Поэтому, чтобы узнать как вывезти бытовые отходы из Серпухова максимально быстро, профессионально и без лишних затрат, необходимо обращаться в специальные компании по вывозу мусора.


Підняття контейнерів з відходами - небезпечний процес і може заподіяти поранення операторам. Підйомники можуть працювати при ручному управлінні або діяти автоматично. Вони можуть знаходитися ззаду, спереду машини або збоку. Підйомники проектуються відповідно до виду контейнерів. Наприклад, для круглих, чотирикутних контейнерів, з двома або чотирма коліщатами. Підйомники зазвичай призначені для контейнерів об'ємом 34360-1100 л. Пропонують також пристрої для підняття контейнерів від 80 літрів до 5000 літрів. Стандартизація контейнерів дозволяє зменшити кількість видів підйомників і знизити ризик небезпечних пригод. Час підняття - важливий параметр, який обумовлює ефективність збору відходів і витрати на їх збір. Вага підйомників і пресів також істотний, тому що це в свою чергу впливає на споживання палива для виконання відповідних процесів. Наприклад, підйомник з великою потужністю (напр., Для контейнерів від 3000 до 5000 літрів) невигідно використовувати для домашніх контейнерів маленького розміру, обсяг яких менше 1000 літрів. Навантажувачі відходів із задніми підйомниками найпоширеніші, бо вони досить універсальні і доставляють менше проблем поруч стоять автомашинам. Недолік у тому, що для їх обслуговування крім шофера необхідний ще один чоловік.