​Плівкові теплі підлоги

Термоплівка є два шари полімерної плівки, між якими «запечатані» смуги нагрівальних елементів з карбонового композиту, підведення струму до яких здійснюється через мідні шини. Рулони мають лінії відрізу, які використовуються для його розкрою відповідно до конфігурації приміщення. Плівкові системи Caleo призначені для швидкої «сухий» укладання. Ми рекомендуємо використовувати цей інфрачервоний тепла підлога під ламінат та інші еластичні фінішні покриття при виконанні косметичного ремонту.

Buy Harvoni - эффективный метод лечения Гепатита С.

Залежно від характеристик пропонуються плівкові системи Caleo наступних типів:

Line - бюджетний варіант з максимальною довжиною смуги 12 м і конфігурацією нагрівальних елементів, які забезпечують споживану потужність 130 Вт / м2;

Gold - системи четвертого покоління з антііскровой сіткою (забезпечує надійну передачу струму від мідних шин до карбонових нагрівальних елементів) і часткової саморегуляцією, що поставляються в двох варіантах потужності: 170 або 230 Вт / м2. Максимальна довжина рулонів для кожного з цих варіантів складає, відповідно, 12 або 8 м;

Platinum - лінійка преміум-класу з модифікованою антііскровой сіткою і повної саморегуляцією. Споживана потужність може змінюватися в межах 50-230 Вт / м2 в залежності від температурних умов. Довжина секцій - до 8 м. Така система може використовуватися для монтажу під установку меблів.

Стрижневі теплі підлоги

Якщо вас зацікавило питання, як зробити тепла підлога в ванні на основі інфрачервоних систем, найкращим рішенням буде використання стрижневих теплих підлог. Вони являють собою спеціальну гратчасту конструкцію з карбонових стрижнів, яка може монтуватися як в стяжку, так і безпосередньо при укладанні керамограніта або плитки. Крім того, після заливки стяжки на такий вид теплої підлоги можна укладати будь-яке інше підлогове покриття, включаючи, ламінат або паркетну дошку.

Залежно від споживаної потужності випускаються наступні системи Caleo Unimat:

мати Rail для стандартних приміщень з номінальною питомою потужністю обігріву 130 Вт / м2;

мати Boost для приміщень без радіаторного обігріву, кутових кімнат або приміщень зі зниженою температурою мають номінальну питому потужність обігріву 160 Вт / м2.