Планирование застройки дачного участка и продажа газосиликатных блоков

Все те, що можна побачити над поверхнею землі - огорожі, будівлі, споруди підсобні, чагарники й дерева, відносяться до «зайнятого» простору.

Все, що розташовується нижче рівня очей - газони, теплиці, клумби, фонтани, називаються «вільним простором.

Існує на ділянці в 6 соток певне співвідношення між ними, в пропорції 1: 2. При плануванні ділянки обов'язково враховується рослинність на ділянці й природні насадження.

Якщо поверхня ділянки нерівна, має великий ухил, доводиться будувати підпірки під тераси та веранди, сходи. До речі, такий перепад висоти дає можливість власникам  будувати водоспади та інші водойми. Господарські будівлі можна заховати за висотами.

На сегодняшний день самым лучшим строительным материалом для возведения стеновых конструкций являются газосиликатные блоки. Поэтому продажа газосиликатных блоков исключительно высокого качества, различного размера и маркировок осуществляется компанией «1001Блок.ру» в минимальные сроки и по доступным ценам.

Зонування ділянки

Купуючи свої дачні 6 соток, ви зазвичай бажаєте на них розташувати дитячий ігровий майданчик, виділити місце під грядки й теплиці, залишити простір для альтанки та літньої кухні.

Під сад та город краще залишити саме сонячне місце на високій частині ділянки. Затінені місця залиште для відпочинку, чаювання з друзями. Тут же, в низині відмінне місце для ставка.

Розбиваючи ділянку на окремі зони, відразу враховуйте планування майбутнього будинку, куди будуть виходити вікна та двері. Пам'ятайте, що ваші вікна повинні дивитися на красиві ділянки дачі. З вітальні краще милуватися вашим розарієм та іншими клумбами.

Красиво виглядатиме перед головним входом зелений газон. Він же може розташовуватися під деревами.

За дитячим майданчиком та граючими там дітьми, зручніше буде спостерігати мамам і бабусям з вікон кухні. Місце для дитячих ігор краще розташувати далеко від городу й чагарників, в затіненій частині.

Дорослі теж не повинні про себе забувати. Альтанку для відпочинку з домочадцями та друзями розмістіть в самих затишних місцях саду, щоб вас не було видно з вулиці та з боку сусідів.

Якщо ви любите вранці та у вихідні дні займатися спортом, встановіть споруди на відкритому майданчику.

Напрями доріжок будуть залежати від розташування дверей будинку й вашими зонами.

Місце для будинку

Все залежить від рельєфної поверхні ділянки та географічних напрямків. Сонячна сторона у вас буде зайнята під город і сад.

Будинок краще розташувати фронтоном по відношенню до вулиці. Якщо ви побудуєте будинок близько до вулиці, то захистите місця для відпочинку і барбекю від цікавих очей.