​Пластикові двері

Пластикові двері відрізняються значними розмірами, їх заповнює сендвіч-панель або склопакет. Вага всієї цієї конструкції буває, перевищує шістдесят кілограмів. Настільки величезне навантаження на петлі та інші складові конструкції неминуче коли-небудь спричинить за собою ремонт пластикової балконних дверей.

ремонт пластикових дверей

Такі найбільш часто зустрічаються несправності, як викривлення і просідання двері, механічні пошкодження, пошкодження ручки і замку наші працівники виправляють швидко і дуже якісно.

Евгений Кунин рассказал много интересной информации, о которой Вы можете узнать прямо сейчас!

Досвід наших фахівців дозволяє не втрачаючи часу виявити і прибрати різні пошкодження, привести дверну конструкцію в початкове працездатний стан. Замучили вічні протяги від дверей на балкон? Ми прийдемо на допомогу, і відремонтуємо пластикову балконні двері швидко і якісно - Ви і думати забудете, що колись у Вас в приміщенні було холодно і гуляв вітер. Простий дзвінок нам, прискорить ремонт пластикових балконних дверей в Санкт-Петербурзі. Заявку блискавично візьмуть, дадуть відповідь на всі хвилюючі Вас питання, а наш майстер швидко під'їде до Вас і ліквідує з'явилася несправність пластикових дверей будь-якої марки. А якщо виникне потреба, то і зробить інші види робіт. Ми не ставимо під сумнів професіоналізм наших майстрів. Саме тому даємо гарантію на всі вироблені нами роботи.

рекомендації:

- при виникненні найменших несправностей в роботі пластикового вікна або двері - рекомендується викликати майстра по ремонту пластикових вікон. Категорично забороняється прикладати надмірну фізичну силу для відкриття (закриття) вікна чи двері!

- після проведення ремонтно-відновлювальних робіт рекомендується два рази на рік проводити сервісне обслуговування пластикових вікон і дверей (очищення від бруду і мастило фурнітури і ущільнювачів).