​Пластикові панелі ПВХ

Порівняно недавно на ринку будматеріалів з'явилися пластикові панелі ПВХ. Виробництво даного виду панелей просте, але використовуються досить дорогі лінії. Сировина для пластикових панелей - це ПВХ - суміш у вигляді порошку. Застосовуються вони при внутрішній обробці стін і стель у житлових приміщеннях, офісних, в торгових павільйонах, в адміністративних будівлях. Спектр їх застосування дуже широкий і відзначається затребуваність панелей серед майстрів-обробників.

Вы находитесь в поисках роботы, тогда милости просим Вас посетить наш ресурс, которые решит Ваши проблемы с трудоустройством раз и навсегда!

Перевагами пластикових панелей є великий термін служби (до 20 років), вони не пропускають вологу, витримують низькі температури і їх перепади. Панелі ПВХ можна застосовувати в обшивці стін стель в приміщеннях без опалення. Монтаж панелей простий і в той же час універсальний, вони кріпляться під будь-яким кутом, тим самим можна створювати унікальні дизайнерські рішення приміщень. Обшивка ПВХ панелями економить час і кошти. При правильному і грамотному монтажі проміжків між панелями не видно і на дотик вони не відчутні. Всі нерівності стін і стель з легкістю приховують пластикові панелі ПВХ, що спрощує ремонт і робить його доступним і економічним.

Безліч видів комплектуючих, завершальна планка, внутрішній і зовнішній кут, старт фініш, плінтус, з'єднання, спеціальний монтажний профіль, роблять облицювання стін і стель простий і естетичною.

Пластикові панелі можуть бути різних розмірів, ширина 20- 37,5 см, довжина 2,6 мм, 2,7 мм, 3 мм, товщина 5 мм, 8 мм, 9 мм, 10 мм. Існує більш вузька панель, так звана вагонка, її ширина 10 см, а довжина 3 м. Все це різноманіття розмірів продає практично будь-який спеціалізований ринок або будівельний інтернет-магазин. Панелі ПВХ за своєю будовою мають ребра жорсткості, які надають даному облицювальної матеріалу міцність, можливість витримувати механічні навантаження. Даний вид панелей є шумопоглинаючим і утримує тепло матеріалом, так як всередині складаються з осередків.

Пластикові панелі не вимагають спеціального догляду. Для досягнення їх чистоти прийнятні звичайні миючі засоби.

ПВХ - панелі входять в число матеріалів, в складі яких присутній вуглець, що говорить про їх горючості. Але протягом 60-ти років не підтверджено не одного фактичного випадку, коли дані панелі були б причиною пожежі. ПВХ можуть займатися тільки при наявності полум'я і температурі 391 градусів за Цельсієм.

З недоліків можна відзначити, що умови пожежної безпеки не дозволяють робити облицювання стін і стель в коридорах, на сходових прольотах і інших приміщеннях, які в разі пожежі є проходом для евакуації.