​Починаємо робити ремонт: порядок робіт

Один з головних питань перед початком проведення ремонту - а з чого ж почати? У багатьох випадках буває, що, роблячи, якісь ремонтні роботи приходить розуміння, що можна було зробити щось по-іншому.

Перед початком проведення ремонту необхідно собі уявити послідовність робіт, щоб не зробити безліч зайвої роботи або зіпсувати матеріал.

Спочатку треба визначити чи після ремонту залишиться на своїх місцях або доведеться робити додатково комору, нові антресолі, встановлювати нові шафи.

Планування квартири можна перенести на папір у вигляді плану. Потім на цьому плані визначте, де будуть перебувати основні предмети обстановки - шафа, ліжко, побутова техніка, мийка, холодильник. Безумовно, це не ідеальний варіант, але він вбереже від непотрібного перетягування меблів.

Вашему вниманию представлен сайт, который гараньтрует эффективное лечение от Гепатита С.

Отже, приступаємо до ремонту

Починають ремонт з брудних робіт. А саме з: заливки бетонної стяжки, вирівнювання поверхні стін, проведення електропроводки, і встановлення розеток, монтаж нових міжкімнатних дверей. Тобто всі роботи, із застосуванням розчину і застосуванням довбання стін.

З огляду на перераховане, починати ремонт коштує з ванної та туалету. Спочатку встановлюють сантехніку, проводять зварювальні роботи, і потім кладуть кахельну плитку.

Якщо необхідно жити в ремонтованої квартирі, то роботи починають з далекої кімнати, пересуваючись до кухні.

Потім починають заміну або підводку електропроводки. Визначають, необхідність додаткових розеток, підводять до них проводку і так залишають. Розетки потрібно буде встановлювати пізніше. На кухні бажано встановлювати кілька додаткових розеток, так би мовити, про запас. Набагато зручніше, якщо розетки будуть в кожній кімнаті, в тому числі в коридорі.

Після робіт з електрикою можна проводити зварювальні роботи (якщо необхідно). Це останній етап, при якому роздовбувати стіни і всюди лежить сміття і пил.

Після робіт з електрикою і зварювальних робіт починають вирівнювати стіни і підлогу. Перевіряють стики панелей на наявність пустот і закладають їх. Це призводить до поліпшення звукоізоляції квартири і збереженню тепла.

Більш старанно потрібно вирівняти кут між підлогою і стіною, для ідеального прилягання плінтуса. Після робіт з вирівнювання стін ставлять на місце розетки і вмикачі.

Наступним етапом може бути монтаж міжкімнатних дверей. Далі встановлюють вікна та підвіконня. Двері можна було встановлювати і раніше, але на рівних стінах і підлозі їх установка більш точна і щілин не буде.

Потім шпаклюємо і білимо стелю.

Далі роботи з статевим покриттям, а саме настилка, циклювання і покриття лаком.

Тепер можна приступати до обклеювання стін шпалерами. Знімають кришки з вмикачів і розеток, попередньо відключивши електрику, роблять виріз на шпалерах під розетки і вмикачі і ставлять кришки на місце.

Потім кріплять плінтус до стіни шурупами. ТО ж проробляють з лиштвами. При цьому ховаються обрізані кінці шпалер. Під плінтусом по можливості можна протягнути телефонний кабель.