Подих Греції в дизайні

Інтер'єр являє собою композицію з деталей в приміщенні. Інтер'єр створює настрій. Основною особливістю грецького інтер'єру є його природність, демократичність і відсутність розкоші. Основні відтінки в інтер'єрі грецького стилю це світлі пастельні тони. Як правило, це відтінки оливкового, зеленого, лимонного, бірюзового, синіх кольорів.

В канун Нового года все хотят приобрести красивую пуцшистую елку, без которой нельзя представить новогоднего праздника, но как всегда на это уходит много времени и сил. Довольно просто и удобно елку купить в интернет-магазине "Timestar", в котором в большом ассортименте представлены искусственные елочки разных размеров и сказочного дизайна, изготовленные из высококачественного сырья по новейшим технологиям, поэтому так похожи на настоящую живую елку.


Відомо, що подарунок коханій жінці, такий як підвіска з діамантами, принесе задоволення і тому, хто дарує, і тій, яка отримує такий подарунок. А ваш будинок в грецькому стилі - підтвердження вишуканого смаку. Пастельні тони в поєднанні з мармуром донесуть першорядний вид грецького стилю. Стіни в більшості випадках покривають грубої штукатуркою, яка додасть стінам строгість і шарм з подальшим нанесенням різних візерунків. Візерунки переважно вибирати у вигляді геометричних фігур, таких як кола, квадрати, ромби. Стеля повинна бути виконана за кольором в тон стінам.

Висота стелі має значення, чим вище стеля, тим просторіше буде приміщення, що тим самим створить якийсь стиль грецького простору. На підлогу можна постелити керамічну або мармурову плитку пастельних тонів, що підкреслить простоту грецького стилю. Можливе використання цегли світлих тонів для оздоблення каміна. Дизайн інтер'єру можна доповнити колонами і дзеркалами овальної або круглої форми.

Глиняні горщики і керамічні вази прекрасно впишуться в створену атмосферу. Також декор грецького стилю в інтер'єрі можна доповнити картинами із зображеними на них грецькими богами, фресками та статуетками, а дверні ручки головою лева з кільцями. А використання статуй в інтер'єрі дозволить перенестися в епоху Стародавньої Греції. Меблі в грецькому стилі прості по своїй формі. Простота це її особливість. Це церемоніальні лави, що не високі стільці з вигнутими ніжками, столи на чотирьох ніжках, різьблені шафи світлих тонів, полиці і тумби.

Прикрасити поверхні меблів можна черепашками або раковинами, що додасть морське віяння. Текстиль використовується тільки рослинного походження, такий як льон, бамбук або бавовна. Дуже рідко в інтер'єрі грецького стилю можна зустріти об'ємні важкі штори з портьєрами, в основному це легкі фіранки. Грецький стиль воліють у своєму виборі люди зі спокійним і в той час твердим характером. Даний інтер'єр допоможе зосередитися на думки і, не відволікатиме строкатими контрастами. Простим, і в той час унікальним є грецький стиль в інтер'єрі. Грецький стиль це прихована розкіш подана лаконічно.