​Поклейка шпалер. Підготовка

Перш ніж приступити до поклейке, необхідно видалити старі шпалери (якщо вони є) і підготувати стіну. Якщо старі шпалери відриваються неохоче, то потрібно рясно змочити їх водою і через деякий час зняти сталевим шпателем.

Порада: якщо шпалери дуже міцно тримаються, прикладіть мокру ганчірку і пропрасуйте праскою.

В іншому підготовка поверхні до поклейки шпалерами практично нічим не відрізняється від попередньої підготовки до фарбування або побілки стелі або стін: необхідно закрити тріщини і зашпаклювати поверхню, а перед наклеюванням шпалер слід гарненько прогрунтувати стіни.

Пам'ятайте, що поверхня повинна бути підготовлена дуже ретельно, особливо якщо ви купили шпалери, які клеяться НЕ внахлест, а встик, і вже тим більше, якщо на них нанесений малюнок. Особливу увагу слід приділити підготовці кутів і укосів.

Оригинальный препарат Twinvir купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

І не забудьте зняти плінтуси!

Поклейка шпалер. технологія

При роботі необхідно використовувати спеціальні клейові склади, які повинні володіти не тільки високою здатністю, що клеїть, але і цілим рядом властивостей: високу вологостійкість, здатність протистояти розвитку цвілі і грибків, що не утворювати грудок, легко розмішуватися і не залишати на шпалерах плям.

У зв'язку з тим, що не всі марки клею показують хороші результат, економити на ньому не варто.

Важливо! Існує багато видів клеїв, які спеціально розроблені для певного типу шпалер. Тому потрібно уважно вивчити інформацію, зазначену на упаковці. Там же ви знайдете технологію приготування клею.

Перед тим як приступити до наклеювання шпалер, слід прогрунтувати поверхню приготованим клейовим складом, але з додаванням 20-30% води.

У більшості випадків клей наносять на зворотну сторону шпалер, але є види шпалер, які є винятком, наприклад, бамбукові, що в обов'язковому порядку вказується виробниками в інструкції по застосуванню.

Поклейку шпалер потрібно робити тільки при закритих вікнах і дверях. Ні в якому разі не можна допустити найменшого протягу. Провітрити приміщення можна тільки після того, як шпалери повністю висохнуть.

Якщо ваші шпалери наклеюються внахлест, слід починати від вікна, щоб шви були не так помітні. Але, як правило, сучасні шпалери клеяться встик, тому можна починати з будь-якого місця.

Нарізати шпалери слід з припуском по довжині в 5-7 см в залежності від малюнка, але шпалери без візерунків практично виключають відходи. Наносити клей потрібно щіткою або валиком, а потім складіть аркуш навпіл клеєм всередину, щоб шпалери просочилися. Необхідна для цього час ви знайдете на упаковці з клеєм.

Після того як шпалери просочаться, їх прикладають до стіни і розгладжують жорсткою щіткою. Використовувати ганчірку вкрай не рекомендується, оскільки може розпливатися фарба на шпалерах.

У зв'язку з тим, що шпалери нарізалися з запасом, надлишки матеріалу слід зрізати спеціальним шпалерним ножем.

На закінчення вважаємо за потрібне ще раз звернути вашу увагу на необхідність виключити найменшу можливість появи протягу до моменту повного висихання шпалер. Вони можуть викликати розповзання стиків і привести до інших неприємностей.

Якщо ж ви відчуваєте, що не готові самостійно виконати ці роботи або боїтеся розчаруватися, ще раз нагадуємо про нашу компанію, яка із задоволенням прийде вам на допомогу.